Od jakiegoś czasu plotkuje się, że Piotr Żyła (33 l.) związał się z o wiele młodszą aktorką, która okazuje się, ma 23 lata. Skoczek postanowił potwierdził związek na Instagramie i zrobił do publikując nietypowe zdjęcie. Myślicie, że jego była żona Justyna skomentuje nowe doniesienia?

Justyna Żyła komentuje nowy związek ex-męża: „Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły”

Piotr Żyła potwierdził nowy związek

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstawali się w atmosferze skandalu i tyle czasu po rozwodzie, parze nie udało się dojść do porozumienia. Cały czas prowadzą przeciwko sobie medialną wojnę i piorą publicznie brudy z małżeństwa. Nawet, gdy każde z nich jest już w nowym związku – to i tak łączą ich dzieci. Piotr oskarżał byłą żonę, że ta mu utrudnia kontakty z dziećmi, a Justyna pokazała – jak skoczek obraził ją w rozmowie z córką.

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę

Gdy wyszło na jaw, że skoczek spotyka się z młodą aktorką, Marceliną Ziętek – która na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak „Szkoła”, czy „19+”, media zainteresowały się tą relacją. Aktorka niedawno świętowała 23 urodziny i z tej okazji pochwaliła się romantycznym zdjęciem z bukietem róż.

Żyła postanowił również zabrać swoją dziewczynę w ramach prezentu urodzinowego nad rzekę, gdzie oboje podziwiali piękne krajobrazy.

Pieter w duecie. Rylax nad rzeką – napisał skoczek.

Piotr nie zdecydował się na opublikowanie selfie z nową ukochaną – zamiast tego dodał zdjęcie skarpet w nietypowych wzorach. Dał do zrozumienia, że już nie jest singlem i z kimś się spotyka.

Piotr Żyła spotyka się z aktorką, Marceliną Ziętek

Internauci w komentarzach gratulowali Piotrowi nowego związku. Nie zabrakło jednak odniesień do byłej partnerki – Justyny Żyły.

No i super. Każdy ma prawo na nowo ułożyć sobie życie.

Szczęścia ci życzę.

Kibicuję Wam z całego serducha – komentowali fani.

Okazuje się, że relacja Piotra i Marceliny nie jest świeża. Podobno para zaczęła spotykać się w zeszłym roku i aż to teraz trzymali swój związek w tajemnicy.

Piotr Żyła ma nową partnerkę? To celebrytka

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal – zdradził informator w rozmowie z Pudelkiem.

Myślicie, że tym razem skoczek odnalazł prawdziwą miłość?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Żyła komentuje zachowanie żony. Justyna ogranicza mu kontakt z dziećmi?

Justyna Żyła oznacza NOWEGO partnera? Odpowiedział na pytanie o ich związek

Justyna Żyła drze zdjęcia Piotrka i pakuje do pudeł: Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie

Piotr Żyła korzysta z wakacji.

Piotr Żyła korzysta z wakacji. Fot.Instagram/piotr_zyla_official.

Piotr Żyła na stoku.

Piotr Żyła na stoku. Fot.Instagram/piotr_zyla_official.

Justyna Żyła na ściance.

Justyna Żyła, fot. AKPA.