Marina Łuczenko Szczęsna (30 l.) i Anna Lewandowska (31 l.) postanowiły skorzystać z pięknej, złotej jesienni i wybrały się na rodzinny spacer razem ze swoimi pociechami. Panie od kiedy zostały mamami każdą wolną chwilę poświęcają swoim dzieciom. Sprawdźcie, co takiego robiły w niedzielne popołudnie.

Eva Minge ZACHWYCA SIĘ Mariną. Porównała ją do wybitnej, polskiej aktorki

Marina Łuczenko-Szczęsna na rodzinnej fotografii w zoo

Zarówno Marina Szczęsna jak i Anna Lewandowska wydają się nie przejmować łatką jaka została im przypisana, czyli polskich wag’s. Obie panie są nie tylko piękne i pracowite, ale łączą wciąż piętrzące się obowiązki z byciem mamą na pełen etat.

Marina razem ze swoją rodziną przebywa obecnie w słonecznych Włoszech. Z okazji pięknej niedzieli wybrała się z mężem i synkiem do zoo. Wokalistka postanowiła pochwalić się na Instagramie zdjęciem z tego dnia. Na fotografii cała rodzina pozuje przed wielką dynią. Mały Liam jest na rękach dumnego taty. Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Wszyscy ubrani są w wygodne stylizacje. Marina znana jest z tego, że ma doskonałe wyczucie stylu. Piosenkarka tego dnia związała włosy w niskiego koka, założyła wygodną bluzę i okulary zerówki.

View this post on Instagram

Quality Time🎃 @wojciech.szczesny1

A post shared by MaRina (@marina_official) on

Anna Lewandowska bawi się w parku z córką i mężem

U Ani jesienna aura pełna parą. Trenerka podzieliła się uroczą fotografią rodzinną. Podczas spaceru w parku Lewandowscy bawili się świetnie. Robert podrzucał liście, co sprawiało radość małej Klarze. Na zdjęciu widzimy Annę Lewandowską, która na rodzinny spacer ubrała elegancki płaszcz w ceglastym kolorze. Piłkarz postawił na sportowy look wybierając jasne spodnie i młodzieżową kurtkę typu „bomberkę” . Mała Klara stoi tyłem do obiektywu, dziewczynka była ubrana w różową kurtkę, czerwone buty a na głowie miała wysokiego kucyka. Widać, że czas spędzony z rodzicami sprawia jej niesamowitą radość.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina Łuczenko-Szczęsna w sukience od Patrycji Kujawy (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie śpiącej Klary; możemy zobaczyć jej uroczy pokoik

Marina Łuczenko-Szczęsna o tym, kto ją inspiruje na Instagramie

Anna Lewandowska

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Anna Lewandowska Robert Lewandowski

Fot.Forum/Backgrid UK

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Luczenko 2017-03-04