Britney Spears (38 l.) opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których pokazała ciało pokryte tatuażami z henny. Coraz częściej mówi się, że Brit nie ma kontroli nad swoim życiem, a o wszystkim decyduje jej ojciec. To on mówi jej, co może robić, a czego nie i sprawuje pieczę nad jej majątkiem. W mediach można natknąć się na ruch #FreeBritney – stworzony przez wiernych fanów, którzy widzą w dziwnych zachowaniu wokalistki ukryte przekazy. Teraz Brit zacznie mówić otwarcie o swoich problemach rodzinnych? Przyznała, że domaga się uwagi.

Britney Spears jest WIĘZIONA? Gwiazda zabrała głos

Britney Spears opowie o konflikcie z ojcem?

Britney Spears regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, co ciekawa gwiazda nie dodaje nic na InstaStory – a fani uważają, że coś złego dzieje się w jej życiu. Wielbiciele piosenkarki są zdania, że Spears jest więziona we własnym domu. Nie publikuje zdjęć na zewnątrz, nie może wyjść nawet z domu bez pozwolenia.

Sytuacji nie ułatwia fakt, że księżniczka pop’u konsekwentnie milczy w tej sprawie, a poniektórzy uważają, ze jest to oczywiste wołanie o pomoc.

Dokument o Britney Spears pokazał BRUTALNĄ prawdę o show-biznesie

Internauci w komentarzach pisali, by dała jakiś znak. Jeden z nich poprosił, by założyła coś żółtego i opublikowała zdjęcie – a wtedy będzie wiadomo, że coś złego dzieje się z jej życie. I takie posty w żółtym topie i na żółtym tle zaczęły pojawiać się na jej profilu.

Nie jest jasne w jakim stopniu ojciec Britney Spears kontroluje posty córki na Instagramie i czy w ogóle to robi. Wiadomo, że Brit ma prawny zakaz swobodnego korzystania z internetu. Jednak od jakiegoś czasu Spears dodaje dwuznaczne wpisy, a fani czytają je między wierszami. Podała kolejną wskazówkę?

Syn Britney Spears OBRAŻA jej ojca: Mama może NIGDY więcej nie zaśpiewać

No więc dałam się ponieść hennie! Myślę, że na drugim zdjęciu zmierzałam do wyglądu w stylu bohemy…. nie wiem, o co chodzi z tymi rękami na biodrach. Chyba domagam się uwagi – napisała.

Britney Spears jest więziona przez ojca?

Spears opublikowała zdjęcie w bikini, spod którego widać – że jej ciało pokryte jest tatuażami z henny, a fotka wykonana jest na … żółtym tle. Co to może oznaczać? Nie jesteśmy pewni. Czy to jedynie powtarzające się zbiegi okoliczności, a może Brit faktycznie w ten sposób coś chce powiedzieć.

Bulimia i załamanie nerwowe Britney Spears (NASZ CYKL: 10 lat temu)

Fani Spears w komentarzach deklarowali wsparcie i przyznali, że wokalistka ma ich pełną uwagę – tylko musi w końcu powiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w jej życiu.

Jaki znak chcesz nam przekazać?

Chcemy, żebyś wiedziała że nam na Tobie zależy.

Masz naszą uwagę Britney. Widzimy Cię i słyszmy.

Znowu żółty.

Nie wygląda na szczęśliwą – pisali Internauci.

Myślicie, że Britney odważy się powie, jak wygląda sytuacja z jej ojcem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jamie Lynn Spears o Britney. „Nie macie PRAWA o niej mówić”

Brat Britney o jej ubezwłasnowolnieniu. „Zawsze chciała z tego wyjść”

Britney Spears pokazała OKROPNE dłonie. Fani: zrób paznokcie!

Sonda

poll-violet

Czy sąd słusznie odebrał dzieci Britney Spears?

Britney Spears i Sam Asghari spędzają czas na jachcie.

Britney Spears i Sam Asghari. Fot.Forum/Mega Agency

Britney Spears przyłapana przez fotoreporterów.

Britney Spears. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Britney Spears przyłapana z chłopakiem na zakupach.

Britney Spears, Sam Asghari. Fot.Forum/Backgrid USA.