W niedzielę odbyły się nagrania programu „Szansa na sukces. Opole 2023”, podczas którego wybrano artystkę, która zaśpiewa na opolskim koncercie „Debiuty”. Walczyło 11 kandydatów, ale ostatecznie wygrała Karolina Fryt. 

„Szansa na sukces. Opole 2023”. Doda od stóp do głów w ZŁOCIE, Steczkowska w lateksie, dawno niewidziana Cerekwicka

Doda i Justyna Steczkowska

Po nagraniach „Szansa na sukces. Opole 2023” Doda i Justyna Steczkowska nagrały wspólny filmik na social media, który szybko stał się hitem internetu. A jak wiemy, panie przez wiele lat miały ze sobą konflikt, który rozpoczął się od programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”  w 2008 roku. Rabczewska była jurorką, a Steczkowska prowadzącą i na ekranie można było zauważyć, że artystki ciągle się kąsały. Strach pomyśleć, co działo się za kulisami show…

Doda podczas domowej kwarantanny zorganizowała live z… Tego się na BANK nie spodziewaliście!

Ostatecznie artystki pogodziły się na potrzeby koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, który to zorganizowała sama Doda po ataku na Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Doda zorganizuje koncert stop hejtowi: Wyciągam rękę do Górniak i Steczkowskiej!

Teraz obie wokalistki po programie nagrały zabawny filmik na social-media. Doda na początku nagrania zdradza, że nie potrafi chodzić w tej pięknej złotej sukience i poprosiła o pomoc profesjonalistkę, czyli Justynę Steczkowską, aby jej pokazała, jak chodzić z gracją.

@doda

Czuje to🥵

♬ dźwięk oryginalny - Doda