„50 lat minęło jak jeden dzień” – może dziś zaśpiewać Radosław Majdan, który właśnie dziś świętuje okrągłą rocznicę. Między innymi z tej okazji wraz z Małgorzatą Rozenek wybrali się do Stanów Zjednoczonych, by obejrzeć wyścigi Formuły 1. Małgosia, która skrupulatnie relacjonuje na Instagramie swoją wycieczkę do Ameryki, nagrała także wzruszający moment urodzinowej niespodzianki dla swojego ukochanego.

Radek Majdan płacze ze wzruszenia

Jednym z elementów urodzinowej niespodzianki był filmik, na którym rodzina, przyjaciele i znajomi składają Radkowi życzenia z okazji okrągłych urodzin. Podczas oglądania były piłkarz wyglądał na bardzo przejętego. Pod koniec oglądania wzruszył się do łez:

Chciałem Wam bardzo serdecznie podziękować za te wspaniałe życzenia, za to, że zadaliście sobie tyle trudu, za te piękne, wspaniałe słowa, za tyle energii. To są takie momenty, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak wielu fantastycznych ludzi podczas swojego życia poznałeś. Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście i byliście w moim życiu, pięćdziesięcioletnim już. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję – powiedział Radek na Instastories Małgosi.

Oprócz tego Rozenek zaniosła także mężowi śniadanie do łóżka wraz z butelką szampana i balonami. Niestety mimo szczerych chęci nie udało się podpalić świeczki na urodzinowym „torcie”. Według relacji Małgorzaty uniemożliwiły to względy bezpieczeństwa.

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty o PRZERABIANIE zdjęć. Jej odpowiedź was zaskoczy!

Później Małgosia wrzuciła do sieci także romantyczne zdjęcie i wpis upamiętniające urodziny Majdana:

Kocham Cię za wszystko, co razem przeszliśmy i kocham Cię w oczekiwaniu na wszystko, co ma nadejść – napisała pod postem.

Taki PREZENT dostanie Radek Majdan od Małgorzaty Rozenek na 50 URODZINY! Nie jeden facet o tym marzy

Także Radosław postanowił zwrócić się do swoich bliskich za pośrednictwem Instagrama. Na jego profilu pojawił się specjalny wpis:

No i w końcu nadszedł ten dzień kiedy 5-pojawia się z przodu✌️😀 gdyby ktoś 10 lat temu pozwolił mi wybrać, jak w wieku 50 lat miałoby wyglądać moje życie, wybrałbym tą samą drogę 👍🤩 dziękuje Wam moi drodzy, za tyle fantastycznych życzeń, ciepłych słów i pozytywną energię💥💪jak można zobaczyć na IS @m_rozenek człowiek z wiekiem staje się coraz bardziej wrażliwy🥲😄Dziękuje Ci Małgosiu, za to, że mogę z Tobą dzielić moje zwariowane acz rodzinne życie i za ten cały trud jaki sobie zadałaś organizując to wszystko🎂🥂🏎🇺🇸pozostanie to w mojej pamięci na zawsze😘🥰😍🤩😇 – czytamy we wpisie. 
Dla przypomnienia, para wzięła udział w wyścigach Formuły 1 organizowanym w słonecznym Miami. Też chcielibyście mieć takie urodziny?
Redakcja Kozaczka życzy Radkowi wszystkiego najlepszego!