Radosław Majdan od 2016 roku tworzy udane małżeństwo z Małgorzatą Rozenek. Para doczekała się synka Henryka, a prócz tego, wychowuje razem dwóch synów Małgorzaty z poprzedniego związku. I choć w życiu Majdana nie brakowało imprezowania i przygodnych romansów, dziś Radek spełnia się jako mąż i ojciec, a skórzane kurtki zamienił na garnitury i marynarki.

Nim jednak odnalazł w swoim życiu stabilizację i zaczął spełniać się jako mąż oraz ojciec, piłkarz miał na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Sylwia Koperkiewicz, którą poślubił w 1998 roku. W ostatniej rozmowie z Żurnalistą przyznał, że Sylwia była „ciepłą, wrażliwą osobą”, a on był niedojrzały, przez co relacja się rozpadła. Mimo to, rozstali się w dobrych stosunkach i nie żywią do siebie negatywnych uczuć.

Tego samego nie można powiedzieć o drugiej ex-żonie Radka – Dorocie Rabczewskiej, z którą piłkarz wziął ślub w 2005 roku, jednak już trzy lata później para była po rozwodzie. Doda nigdy nie wybaczyła Majdanowi zdrad, których miał się dopuścić oraz rozstania i po dziś dzień chętnie wypowiada się na temat ex-męża oraz pozwala sobie na uszczypliwe komentarze pod jego adresem. Ostatecznie Radosław nie wytrzymał i w końcu zabrał głos, odpowiadając na zaczepki Dody. Udzielił wywiadów, w których podkreślił, że od wielu lat jest na zupełnie innym etapie życia i będąc w szczęśliwym małżeństwie z Małgorzatą Rozenek nie może zrozumieć, dlaczego Doda wciąż rozgrzebuje temat ich związku:

Moja żona była od 15 lat coś o mnie gada. Ja o niej nie powiedziałem słowa – jej energią jest obrzucanie ludzi błotem, ona się w tym świetnie czuje. Mi to nie pasuje. Nie pasuje mi teraz wywlekanie pewnych rzeczy, ponieważ mam swoją rodzinę poszedłem już zdecydowanie dalej. Ona gdzieś została w tamtym miejscu, to jest jej energia i to jej pasuje.

Z kolei w innym wywiadzie nazwał Dodę stalkerem i stwierdził, że ciągłe obrzucanie go błotem było jej sposobem na zaistnienie.

Radek Majdan pierwszy raz od 16 lat tak ostro o Dodzie!

Radosław Majdan o swoich byłych żonach. Czy żałuje poprzednich małżeństw?

Teraz Radosław Majdan udzielił wywiadu Pudelkowi. W trakcie rozmowy temat zszedł na jego ex-żony, a Majdan zdradził, czy żałuje swoich poprzednich małżeństwo:

Nie, tego nie można żałować. To jest po prostu coś, co wydaje ci się… Mój pierwszy ślub… Generalnie byłem niedojrzały i nie mogę tego żałować. Bo to, co się wydarza w naszym życiu, powoduje, że później jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. To jest tzw. bagaż doświadczeń, to są historie z naszego życia, proza życia, która później nas gdzieś tworzy, kreuje. Czasami na nowo, czasami potrafimy docenić to, co mamy w życiu poprzez pryzmat tego, co przeżyliśmy. Moje życie to są etapy. Miałem jeden etap, potem drugi, później mogłem sobie szaleć, bo byłem sam po kolejnym rozwodzie.

Podkreślił też, że dziś w stu procentach spełnia się jako tata małego Henryka i cieszy rodzinnym życiem, do którego musiał dojrzeć:

A teraz mam rodzinę i jestem ustatkowany, spokojny, mam dzieci i czerpię z tego niewiarygodnie dużą przyjemność. Ale też pewnie dlatego, że jestem dojrzały, bo przeżyłem okres szaleństw. Zmierzałem w to miejsce, w którym dzisiaj jestem. Żeby mieć szczęśliwą, kochającą rodzinę, żeby mieć dziecko. Jestem strasznie szczęśliwy i nie mogę powiedzieć, że czegoś żałuję. Gdyby coś wcześniej by się w moim życiu nie wydarzyło, to nie wiem, jakby się ono później potoczyło. (…) Z racji wieku, bo mam już 51 lat, to oszacowanie i docenienie sytuacji jest również dużą wartością.

Następnie odniósł się do swoich byłych żon oraz nieprzychylnych wypowiedzi, które krążą o nim w mediach za sprawą jednej z nich:

To jest takie niezręczne i obciachowe – stwierdził, po czym dodał: Jak coś było 15 lat temu… Wiem, do czego zmierzasz, bo moja pierwsza żona mówi o mnie bardzo miło w przeciwieństwie do drugiej. Ja przez 15 lat naprawdę starałem się o tym nie mówić, nie wspominać, bo skoro ona zajmowała tę przestrzeń w mediach, to zostawiłem to jej. Niech tak zostanie. Jakiś czas temu powiedziałem, co na ten temat myślę, ale nie chcę do tego wracać, bo jeżeli jesteś szczęśliwy, żyjesz tak, jak chciałeś żyć, to nie wracasz do przeszłości, nie rozdrapujesz, nie wywlekasz. Ludzie, którzy to robią… Coś za tym idzie.

Naprawdę dojrzała wypowiedź?

Doda NAŚMIEWA SIĘ z Małgorzaty Rozenek i Majdana na TikToku!

pasekkozak

Radosław Majdan rzucił wszystko i wyjechał w Bieszczady. Dostał tam ostrą lekcję survivalu!

Krzysztof Jarosz / Forum

fot. Palicki/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Warszawa, 29.09.2014, 7. urodziny magazynu Party, wydawnictwa Edipresse, lidera polskich pism „people”,
N/z. Malgorzata Rozenek, Radoslaw Majdan,Image: 425024097, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Forum

fot. Mikulski/AKPA