Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi to niewątpliwie polscy Beckhamowie. Rodzina wzbudza ogromne emocje, jedni ich uwielbiają, inni nienawidzą.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce magazynu. Jak z programu „Żony Beverly Hills”!

Radosław Majdan u Żurnalisty

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan chętnie dzielą się prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Teraz piłkarz pojawił się w podcaście Żurnalisty i odpowiedział na nurtujące wielu ludzi pytania.

Żurnalista poruszył temat jego poprzednich małżeństw. Radosława Majdana zapewnił, że zawsze wybierał sercem i nie wyobrażał sobie, żeby w miłości wybierać głową. 

Dobra, o pierwszej żonie powiem… Pierwsza żona była ciepłą wrażliwą osobą, ja byłem wtedy niedojrzały, miałem 25 lat i rozstaliśmy się w bardzo dobrych relacjach. Do dzisiaj jak się widujemy, to zawsze ze sobą porozmawiamy, mamy duży szacunek. Sylwia ma swoje życie, ja mam swoje. Ona jest projektantką, super się realizuje, a wiem, jak zaczynała, bo byliśmy razem, ciesze się, że była bardzo zdeterminowana. Ma piękny sklep w Szczecinie – powiedział Majdan.

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna. „Dziś odliczam chwile do PORODU 3 syna”

Kiedy przyszła kolej na drugie małżeństwo piłkarz odpowiedział: „Natomiast o drugiej żonie już nie chce mówić”. Żurnalista dopytał, czy nie chciał zadzwonić do Doroty Rabczewskiej i z nią pogadać. Radosław stwierdził, że nie ma sensu:

To jest też kwestia, że pewne rzeczy wynikają z Twojego charakteru. To tak jakbyś powiedział do kolegi „nie rób tak, bo to nie wypada”. To i tak nic nie zmieni – ocenia.

Tłumaczy, że kiedy poznał Małgorzatę Rozenek, zapomniał o wszystkich negatywnych sytuacjach z przeszłości:

Poznając Małgosie, doznając szczęścia, zakładając rodzinę, kompletnie zresetowałem wszystko, co było wcześniej. Gdyby nawet, ktoś mi zrobił krzywdę, to ciesze się, bo jestem tu gdzie jestem. Zloty i upadki doprowadzają Cię tu, gdzie jesteś, a jeśli jesteś szczęśliwy w swoim małżeństwie, masz cudownego synka. Myśle, że szczęście powoduje, że jesteśmy wiele wybaczyć, bo docelowo czujesz się zrealizowany. Nie miałem ochoty o tym mówić przez ostatnie 10 lat – wyznał Majdan. 

Żurnalista skwitował, że piłkarz wbił piękną szpileczkę swojej byłej żonie. Następnie zapytał, czy Małgorzata Rozenek jest zazdrosna:

Myśle, że tak. Bez prawdziwej miłości nie ma zazdrości. Jeżeli kogoś kochasz to zazdrość jest zawsze, tylko nie powinna być chorobliwa – podkreślił.

Małgorzata Rozenek pokazała płaski brzuch i zjawiskową talię a fani grzmią: „Nie wygląda to ZDROWO”

Radosław Majdan poślubił Małgosie, kiedy miała już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenekim. Żurnalista zapytał, czy „w chwilach złości dzieci nie wykorzystywały, że nie jest ich tatą?”. 

Nie, nie… My jesteśmy na etapie, że my ze sobą żyjemy, więc to nie jest tak, że mam ich tylko chwalić i głaskać. To są dzieci i mają prawo robić pewne rzeczy źle, a my dorośli musimy ich ukierunkować, żeby zdawały sobie sprawe z tego. Nazywa się to wychowaniem i staram się w tym uczestniczyć, bo kocham ich, jakby byli moimi dziećmi. Ale też nigdy nie było moją rolą, żeby zastąpić ich tatę, bo mają tatę i bardzo go kochają – zaznaczył.

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA