Choć dziś Doda jest szczęśliwie zakochana w Dariuszu Pachucie, długo nie mogła wyleczyć się ze swojego małżeństwa z Radosławem Majdanem. Jak sama przyznała w programie „Doda. 12 kroków do miłości”, musiała nauczyć się „zabijać w sobie miłość”, by pójść z życiem do przodu:

Musiałam się tego nauczyć po pierwszym moim byłym mężu. Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była. Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi*ki mijały się w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się: „Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać”. Roz**bał mi system na lata.

Doda w pióropuszu znowu pije do Radosława Majdana: „Jestem do niego stworzona”

Nie był to jednak pierwszy raz, gdy Doda wypowiadała się na temat ex-męża. Na przestrzeni lat wielokrotnie zdarzały jej się uszczypliwe komentarze pod adresem Majdana, a niektórzy doszukiwali się wręcz karykatury byłego męża Dody w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Pare miesięcy później Doda wystąpiła gościnnie w programie Krzysztofa Stanowskiego, który poruszył z nią ten temat i zapytał, czy była to jej zemsta na Radku. Doda początkowo zaprzeczyła, jakoby w filmie pojawiło się nawiązanie do jej ex-męża, jednak w dalszej części wypowiedzi nawiązała do zdrad, których dopuścił się Radosław:

Ja tam Radka Majdana nie widzę. Natomiast wszelkie sytuacje, które były w filmie, pokazane są sytuacjami, które miały miejsce, to są fakty. Nic nie jest zmyślone. Ale jeśli byłby to, z jakiegoś powodu, np. z twoich przekonań, Radek, to bardziej powinno być ci szkoda mnie, że podczas roku przygotowań do tego filmu musiałam słuchać od ku**w, jak bzykały mojego byłego męża podczas mojego małżeństwa.

Doda ZEMŚCIŁA SIĘ na Radku Majdanie w „Dziewczynach z Dubaju”?! Oto jej odpowiedź

Radosław Majdan komentuje zachowanie Dody

Choć Radosław Majdan bardzo długo nie komentował poczynań Dody w mediach i jej ataków, ostatecznie nie wytrzymał i zdecydował się udzielić wywiadu Plotkowi, w którym wyraził swoją opinię na temat komentarzy Dody pod swoim adresem:

Pewne rzeczy są słabe. Jeśli robisz w jakimś filmie rolę kogoś, kto jest podobny do mnie i bardzo mocno mnie przypomina, to już jest sprawa pewnie opierająca się o zniesławienie, bo to jest przekroczenie jakiejś granicy. Pokazuje to, jak bardzo ta druga strona nie może się pogodzić, jaka jest nieszczęśliwa, że cały czas ma w sobie tę frustrację po 15 latach.

Następnie porównał piosenkarkę do… stalkera:

Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje [na temat związku – przyp.red.]. […] Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, to sobie mówię: oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją [cierpliwość – przyp. red.] mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina [mediom – przyp.red.]. W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej.

Co na to Doda?

Doda NAŚMIEWA SIĘ z Małgorzaty Rozenek i Majdana na TikToku!

pasekkozak

Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

fot. Mikulski/AKPA

Forum

scena z: Radosław Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA