Rafał Maserak dobitnie o aferze z Dagmarą Kaźmierską (WIDEO)

Rafał Maserak o zwycięzcach "Tańca z Gwiazdami"! "Był bardzo wyrównany poziom" (WIDEO) Rafał Maserak o zwycięzcach "Tańca z Gwiazdami"! "Był bardzo wyrównany poziom" (WIDEO)

W finale o „Kryształową Kulę” zawalczyli Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maffashion i Michał Danilczuk oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin.  Ostatecznie „Kryształową Kulę” zdobyli Anita Sokołowska oraz Jacek Jeschke. Para zaprezentowała poruszający freestyle, który niewątpliwie zapisze się w historii programu.

Anita Sokołowska o pokonaniu Roxie w TzG, 100000 zł i ślubie we Włoszech Jacka Jeschke (WIDEO)

Rafał Maserak o zwycięzcach “Tańca z Gwiazdami”!

Choć wszystkie pary miały ogromne szanse na wygraną, w sieci wybuchła burza po ogłoszeniu wyników. Jak się okazuje, fani Roksany Węgiel byli zawiedzeni, że piosenkarka nie zdobyła “Kryształowej kuli”. Nie da się ukryć, że od początku edycji wokalistka była wielką faworytką widzów i wielu z nich liczyło na jej zwycięstwo.

Edward Miszczak NERWOWO reaguje na pytania o Dagmarę Kaźmierską! „Będzie pani naprawdę drążyć?”

Po finałowym odcinku mieliśmy okazję porozmawiać z Rafałem Maserakiem na temat jego faworytów. Przyznał, że nie miał takiej pary, a każdy kto pojawił się w finale zasługiwał na zwycięstwo:

Nie miałem faworytki. Nie chciałem nawet sobie w głowie takiego pomysłu gdzieś tam wrzucać, żeby kogoś faworyzować. Dzisiaj był bardzo wyrównany poziom, to już powtarzałem i powtarzali też moi koledzy jurorzy, że to jest naprawdę wyjątkowo równy finał – mówił Rafał Maserak w rozmowie z Kozaczkiem.

Roksana Węgiel o swojej przegranej w „Tańcu z Gwiazdami”. Mówi o KLĄTWIE!

Przyznał także, że Anita Sokołowska była w znakomitej formie i uważa, że widzowie podjęli dobrą decyzję:

“Najbardziej była dysponowana w tym finale Anita. Fizycznie, mentalnie, no i zdecydowanie jej freestyle też wygrał tę edycję. Jutro, jakbyśmy może postawili te 3 pary, to może kto by inny wygrał. […] Dzisiaj to co się wydarzyło, to wspaniałe i gratuluję Jackowi i gratuluję Anicie” – wyznał juror “TzG”.

Na koniec nasz reporter zapytał o Dagmarę Kaźmierską, a jak wiemy, teraz cała stacja Polsat milczy na temat celebrytki. W przypadku Rafała Maseraka nie było inaczej:

Ja tak naprawdę dowiedziałem się od produkcjo o tym wszystkim. Ale jak już podawały różne portale odpowiem “pomidor” – zakończył Maserak.

YouTube Video
Jacek Jeschke, Anita Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Jeschke, Anita Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Jeschke, Anita Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Jeschke, Anita Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
 
0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze