Robert Lewandowski (31 l.) czekał do ostatniego meczu w sezonie Bundesligi, by poddać się operacji. Zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej zaplanowano u niego już wcześniej. Ostatecznie mąż Anny Lewandowskiej trafił do szpitala 22 grudnia.

Anna Lewandowska już ubrała choinkę

Tuż po meczu Bayernu Monachium z VFL Wolfsburg wygranym dla drużyny Roberta 2:0 Lewandowskiego przewieziono do kliniki. Tam piłkarz poddał się zaplanowanemu zabiegowi. Po jego zakończeniu klub Lewego wydał oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia zawodnika:

Robert Lewandowski pomyślnie przeszedł operację lewej pachwiny, po wygranym meczu 2:0 z VFL Wolfsburg. Polski strzelec, który jest liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi z 19 bramkami, musi teraz odpoczywać przez kilka dni – informuje pracodawca Lewego.

Anna Lewandowska pokazała GOŁY, ciążowy brzuszek

Na męża i tatę czekały w sobotę jego kobiety – Anna i Klara. Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z córką zrobione na tle choinki.

#tataczekamy – napisała Anna.

Życzymy Lewemu szybkiego powrotu do formy i spokojnych świąt.

Berlin, GERMANY – Celebrities attending the Place 2 B Influencer Award 2019 in Berlin.
BACKGRID UK 16 NOVEMBER 2019, Image: 483309953, License: Rights-managed, Restrictions: RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN GERMANY, Model Release: no, Credit line: AGEN / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA