Sobotni mecz, w którym Polska pokonała Arabię Saudyjską 2:0 i awansowała na pozycję lidera grupy C był pełen emocji. Tego dnia swoje triumfy święcili Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński i Robert Lewandowski.

Tak Anna Lewandowska kibicowała Lewemu w towarzystwie jego siostry Mileny

Robert Lewandowski zdobył się na piękny gest w stronę fana

Tymczasem krótko po meczu, w sieci królowało nagranie, które szybko stało się viralem – na krążącym po internecie zabawnym filmiku rozemocjonowany kibic z Arabii Saudyjskiej zrzuca koszulkę swojej rodzimej reprezentacji, pod którą krył się biało-czerwony t-shirt z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego.

Twitter: nocontextfooty

Twitter: nocontextfooty

Twitter: nocontextfooty

Film stał się prawdziwym hitem i dotarł nawet do samego Lewego, który w poście na Facebooku zachwycił się okazywanym mu wsparciem i zachęcił fana, by ten ujawnił się w komentarzu, obiecując dla niego upominek. Na reakcję fana nie trzeba było długo czekać i mężczyźni wkrótce spotkali się w hotelowym lobby, gdzie Robert Lewandowski z uśmiechem na ustach przytulił swojego fana i złożył mu podpis na koszulce. Uroczym nagraniem podzieliła się również żona Lewego, Anna Lewandowska, która w ostatnich dniach wspierała męża w Katarze.

Robert Lewandowski okradziony podczas rozdawania autografów!

Robert Lewandowski spotkał się z fanem, TikTok: laczynaspilka

Robert Lewandowski spotkał się z fanem, TikTok: laczynaspilka

Robert Lewandowski spotkał się z fanem, TikTok: laczynaspilka

Robert Lewandowski spotkał się z fanem, IG: annalewandowska

pasekkozak

Robert Lewandowski opublikował zdjęcie z Gerardem Pique. Nie bez powodu!

@laczynaspilka Gdy podczas meczu zamienisz koszulkę Arabii Saudyjskiej na koszulkę reprezentacji Polski z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego. 😅🇵🇱 #LaczyNasPilka #KierunekKatar #lewandowski #worldcup ♬ original sound - Taeao