Robert Lewandowski nareszcie doczekał się wakacji! Piłkarz chwilowo nie trenuje ani nie rozgrywa nowych meczów, dzięki czemu wreszcie może cieszyć się życiem i korzystać ze swojego ogromnego majątku wartego ponad pół miliarda złotych. Jakiś czas temu z Anną Lewandowską zdecydowali się na wypoczynek na luksusowym jachcie na Majorce, na którym chętnie oddawali się pływaniu w lazurowej wodzie, łapaniu promieni słonecznych czy namiętnym pocałunkom i uściskom.

Umięśniony Robert Lewandowski popija drinki na luksusowym jachcie (ZDJĘCIA)

Robert Lewandowski prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie

I choć ich wyjazd dobiegł już końca, Lewandowscy nie zapomnieli o swoich wiernych fanach i chętnie prezentują im kolejne fotki ze swoich wakacji. Zazwyczaj skromny w przesadnym udzielaniu się w social mediach Robert, postanowił zaszaleć i opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, które niewątpliwie rozpaliło zmysły niejednej fanki! Na fotce piłkarz w samych kąpielówkach pozuje na jachcie prezentując nie tylko opalone ciało, ale swoje nieziemskie mięśnie brzucha i umięśnione ramiona.

Robert Lewandowski, IG: _rl9

Na tym jednak nie poprzestał, bo na InstaStories wrzucił kolejne seksowne ujęcie, na którym zdecydowanie nie idzie oderwać wzroku od jego umięśnionej klaty. Jest czego zazdrościć Ani!

Robert Lewandowski, IG: _rl9

Robert Lewandowski: „Jak widzę ładną kobietę w Niemczech, to…”

The Mega Agency / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski otworzył się u Wojewódzkiego&Kędzierskiego. Opowiedział o córkach, żonie i porodzie