Robert Lewandowski z powodu kwarantanny bardzo dużo czasu spędzał z żoną i córką Klarą. W tym czasie ich rodzina się powiększyła i piłkarzowi urodziła się kolejna córka – Laura. Niestety, z nią Robert Lewandowski długo nie mógł się cieszyć ze wspólnych chwil z drugim dzieckiem, bo wkrótce wracał do pracy. A w związku z nowymi zasadami, przed meczem musiał na tydzień zamieszkać w hotelu.

Anna Lewandowska pokazała wózek Laury. Czy to ten sam, który miała Klara?

Jak czuje się Robert Lewandowski po narodzinach Laury?

Piłkarz udzielił ostatnio wywiadu i opowiedział, jak zatem czuje się po narodzinach drugiej córki, a także zdradził, jak wyglądały rodzinne dni podczas kwarantanny. Jak przyznał piłkarz, czuje się bardzo dobrze, choć ma z córką mniejszy kontakt niż Anna Lewandowska. Ma jednak nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Bardzo dobrze. Wiadomo, początki dla taty są na pewno o wiele mniej absorbujące niż dla mamy. Tego kontaktu tata ma mniej, ale na pewno z każdym tygodniem będzie się to zmieniało. Wtedy dla ojców jest inaczej, pojawia się większy kontakt, reakcje. W pierwszych tygodniach maluch głównie je i śpi, to mama jest wtedy najbliżej – powiedział w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty.

Robert Lewandowski na uroczym zdjęciu z swoimi dziewczynami: „Sama słodycz”

Robert Lewandowski o kwarantannie z rodziną

Lewandowski przyznał, że od bardzo dawna nie spędzał w domu tak dużo czasu. I wcale się nie nudził. Niemal cały ten czas poświęcił rodzinie, co jak przyznał, jest dla niego niezwykle ważne.

Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem cały czas być w domu w okresie kwietnia i maja. Super pogoda, 20 stopni, a ja mam możliwość spędzania chwil z najbliższymi. Bardzo doceniłem ten czas (…) Wstawałem rano, robiłem śniadanie. Później trening w siłowni, wracałem, spędzałem czas z rodziną. A to zabawa, a to huśtawkę skręciłem w ogrodzie dla małej. To było dla mnie niezwykle ważne. Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem się niemal w całości skupić na moich najbliższych, na moich dziewczynach – powiedział.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska w butach modnych LATA TEMU. W dodatku zestawiła je z garniturem

Czy Anna Lewandowska karmi piersią? Fanki pytają, bo trenerka pije kawę

Anna Lewandowska zachwyca figurą 10 dni po porodzie – wraca do formy sprzed ciąży