Media obiegła wieść, że z anteny znika jeden z chętniej oglądanych seriali, czyli „Rodzinka.pl”. Dla fanów produkcji jest to wielka strata, ale także dla aktorów, którzy zżyli się z osobami z planu i serialowymi kolegami i koleżankami. Wspomnień z „Rodzinką.pl” mają ogrom, bo przecież serial był kręcony przez 10 lat, a serialowi synowie Ludwika i Natalii Boskich, dorastali na oczach widzów.

Zaskoczyliśmy Adama Zdrójkowskiego! „Złapałaś mnie tym pytaniem”

„Rodzinka.pl” znika z anteny – aktorzy komentują

Co ciekawe, aktorzy nagle dowiedzieli się, że serial nie będzie kontynuowany. Bohaterowie „Rodzinki.pl” zabrali głos i komentują w mediach społecznościowych zakończenie pracy na planie tego serialu.

Ahhhh wolę się witać niż żegnać… ale czasem trzeba tym bardziej, że żegnamy się z @rodzinkapl_official. Dziękuję całej ekipie za te lata pracy, naszej widowni bez której by nas nie było no i dziękuję za powrót mojej postaci Agatki, która była wyjątkowo silnym charakterkiem, będzie mi jej brakować! – napisała Wiktoria Gąsiewska.

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu. Bezcenna reakcja internauty

Głos zabrał także Adam Zdrójkowski, który ostatni raz pojechał na plan serialu i nie krył wzruszenia. Ze łzami w oczach dziękował widzom, produkcji, ekipie, a także aktorom, z którym pracował na planie.

Dziękujemy, że zbudowaliśmy taką piękną społeczność serialu „Rodzinka.pl”, że wy taką społeczność zbudowaliście. (…) Dzięki za wszystkie dobre rady, pomoc, za te dobre i gorsze chwile. Dziękuję ekipie – tu siedzieli oświetleniowcy,  tam była reżyserka, tutaj dwiękowcy – już jutro tego wszystkiego nie będzie, dlatego przyjechałem się pożegnać – mówił ze łzami.

Na plan pojechał także serialowy Kacperek, czyli Mateusz Pawłowski. Nastolatek również przeżywa zdjęcie serialu z anteny. Łamiącym się głosem składał podziękowania.

Chciałbym podziękować panu Tomkowi, pani Małgosi, byliście najlepszymi rodzicami zastępczymi, jakich sobie można wymarzyć. Maciej i Adam – najlepsi bracia pod słońcem. (…) Chciałbym podziękować wam – fanom za te wszystkie lata, cudowne komentarze, za walkę z hejtem, za wasze wsparcie – mówił Mateusz.

Olga Kalicka pokazała swoją PIĘKNĄ mamę – jest do niej bardzo podobna!

Wśród osób, które odniosły się do informacji o zakończeniu prac nad produkcją znalazła się także Małgorzata Kożuchowska, a także Olga Kalicka. Aktorka pociesza choć trochę fanów i zachęca do oglądania powtórek serialu.

Jak się dowiedzieliśmy „Rodzinka.pl”, niestety, już się kończy. Ale nie bójmy się, będą powtórki, także długo, długo jeszcze będziemy z wami – wyjaśniła Kalicka.

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak @annapralinka

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o byciu mamą: Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam

Tomasz Karolak walecznie broni Violi Kołakowskiej – Wdał się w dyskusję z internautami

Kinga Duda i Maciej Musiał razem w Londynie. Zbliżą się do siebie na emigracji?

„Rodzinka.pl”/fot. Akpa

„Rodzinka.pl”/fot. Akpa