Wiele gwiazd postanowiło spędzić początek roku na rajskich plażach. Wśród nich jest także Małgorzata Rozenek, która już od kilkunastu dni wraz z rodziną przebywa w Tajlandii. Celebrytka chętnie dzieli się „pocztówkami” z wakacji na swoim Instagramie. Rozenek zamieszcza zdjęcia jak spędza czas z rodziną i jak prezentuje się w kostiumie. Dziś opublikowała fotki na których jak twierdzą fani chce się upodobnić do Anny Lewandowskiej.

Małgorzata Rozenek rywalizuje z Anną Lewandowską

Małgosia wrzuciła na swoje media społecznościowe serię zdjęć na których pozuje w kostiumie kąpielowym z zawiązaną na głowie kolorową chustą. Fani od razu dostrzegli podobieństwo do zdjęć, które niedawno opublikowała Anna Lewandowska na swoim profilu. Lewa również pozuje w kostiumie i w chuście pokazując swoje pośladki.

Tak gwiazdy spędzają WIGILIĘ. Lipińska u siebie z rodziną, Rozenek na wakacjach, Lewandowscy z całą rodziną

 

Obserwatorzy profilu Rozenek od razu dostrzegli podobieństwo i pod postem zaroiło się od komentarzy na ten temat.

Lewa w chuście z gołym tyłkiem na insta i Goni tez się zachcianka tyłek obnażyć …rywalizacja – robimy konkurs….. … które pośladki lepsze Lewej czy Rozenkowej ????????? (pisownia oryginalna) – czytamy w jednym z nich.

I kolejne:  jak zobaczyłam to zdjęcie to też od razu skojarzylam ze zdjęciem Ani Lewandowskiej 😂 chusta na głowie i gole pośladki 😂

Małgorzata Rozenek znowu nie do poznania. Fani: „Nie no! te pierwsze zdjęcie to hit Internetu”

Klasycznie już nie zabrakło także komentarzy o to, że Rozenek używa Photoshopa, ostatecznie jednak większość z fanów wyraziła podziw dla tak pięknej figury Małgosi.

Pięknie, zjawiskowo – czytamy.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie opublikowane przez Rozenek. Rzeczywiście inspirowała się Lewandowską, czy to tylko przypadek? Dajcie znać w komentarzu!

Anna Lewandowska wraca z dziećmi do domu. Zobaczcie, jaką wiadomość przesłała do męża