Sandra Kubicka (25 l.) kilka tygodni temu diametralnie zmieniła swoje życie. Wyjechała z Miami i zerwała zaręczyny z narzeczonym. Modelka długo nie była sama. Na evencie z okazji premiery perfum powiedziała nam w rozmowie, że ktoś wyjątkowy pojawił się w jej życiu. Co wiadomo na temat jej partnera?

Sandra Kubicka w pięknej kreacji na premierze swoich perfum (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka ma nowego partnera

Sandra Kubicka niedawno planowała ślub z Kaio a teraz jej życie wywróciło się o 180 stopni. Modelka nie tylko zmieniła miejsce zamieszkania, ale i status związku. Okazuje się, że Sandra już znalazła nowego partnera. Długo nie była singielką, co patrząc na nią jest zrozumiałe. Kubicka może pochwalić się nie tylko nieziemską figurą, ale i niebanalną urodą.

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym i w końcu jest szczęśliwa: „Czasami o związek walczy tylko jedna osoba, gdy druga ma to w du**e.”

W wywiadzie z nami Kubicka wróciła do sprawy związku z Kaio i przyznała, że rozstali się w przyjacielskich relacjach – do czasu gdy Sandra nie dowiedziała się jednej rzeczy o byłym narzeczonym, która sprawiła – że nie chce mieć z nim żadnego kontaktu. Okazuje się, że były modelki jest w związku. Mało tego Sandra poinformowała, że ona również kogoś znalazła.

Z kim spotyka się Sandra Kubicka?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia Sandry na randce z tajemniczym mężczyzną w Krakowie na Bulwarach. Kubicka przyznała, że zaczęła randkować i ktoś pojawił się w jej życiu.

Tak spotykam się z kimś, ale to nie jest mój mąż, to nie jest mój narzeczony i zobaczymy co będzie. Każdy chce być kochany, każde chce z kimś spędzać czas – powiedziała nam Sandra.

Sandra Kubicka na premierze perfum.

Sandra Kubicka na premierze perfum. Fot. AKPA.

Modelka nie chciała ujawnić, z kim się spotyka – ale z pewnością jeszcze usłyszymy o jej związku. Dodała, że nauczyła się na błędach i nie chce pokazywać każdego aspektu życia prywatnego w mediach.

Macie podejrzenia, z kim się mogła związać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka miała planować wesele – zamiast tego imprezuje w Chorwacji

Sandra Kubicka odwiedziła salon FRYZJERSKI. Widać efekty!

Sandra Kubicka komentuje zachowanie swojego ex, który bawi się na jachcie z kobietami

Sandra Kubicka na premierze swoich perfum.

Sandra Kubicka na premierze swoich perfum, fot. AKPA.

Sandra Kubicka w pudrowej stylizacji na premierze perfum.

Sandra Kubicka w pudrowej stylizacji na premierze własnej linii perfum, fot. AKPA.

Sandra Kubicka w pudrowej stylizacji na premierze perfum.

Sandra Kubicka na evencie z okazji premiery własnej linii perfum, fot. AKPA.

Sandra Kubicka w eleganckiej kreacji na ściance.

Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.