Sandra Kubicka (25 l.) na początku roku planowała, że to właśnie w czerwcu będzie zajmować się przygotowaniami do ślubu z Kaio Alves Goncalvesem. Niestety, życie zweryfikowało ich związek i okazało się, że mają więcej różnic do pogodzenia, niż spodziewała się modelka. Para zdecydowała, że się rozstaną w pokojowych warunkach a Sandra spakowała się i wróciła do Polski – jednak nie na długo. Modelka wyjechała do słonecznej Chorwacji, gdzie bawi się i chwali perfekcyjnie wyćwiczoną sylwetką.

Sandra Kubicka komentuje zachowanie swojego ex, który bawi się na jachcie z kobietami

Sandra Kubicka wypoczywa w Chorwacji

Sandra Kubicka niedawno przeprowadziła się do Polski na stałe – modelka opuściła Miami i i przy okazji swojego ex. Kubicka jednak długo nie posiedziała w kraju – Sandra skorzystała z ponownie otwartych granic i wybrała się na spontaniczne wakacje do Chorwacji. Modelka chętnie pokazuje na Instagramie letnie fotki, na których pozuje w skąpych kostiumach kąpielowych.

Sandra Kubicka zerwała zaręczyny i wraca do Polski w świetnym humorze: Jak chce pójść za inną, to niech idzie, jak chce iść z kolegami, to niech idzie

Modelka spontanicznie wyjechała z przyjaciółmi na wakacje do Chorwacji i jak sama przyznała, nie będzie to pierwszy z jej wypadów w tym sezonie. Kubicka ma dosyć dramatów wokół jej byłego związku – na Instagramie widać, że bawi się wyśmienicie, opala i nie rezygnuje z małego piwka 🙂 

Sandra dodała zdjęcie w złotym i jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, który podkreślił jej opaleniznę i długie nogi. Przy okazji można zauważyć dwa małe tatuaże, które zrobiła Kubicka. Oba znajdują się na stopach – jeden przestawia mały napis, a drugi Yin i yang. 

View this post on Instagram

Summer vibes ✨#croatia

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

Widać, że modelka wypoczywa i korzysta z wakacji – Sandra bez narzeczonego świetnie się bawi i nie ma zamiaru wracać do przeszłości. Internauci w komentarzach nie mogli przestać zachwycać się jej sylwetką – Kubicka ma figurę jak prawdziwa bogini!

Piękny kostium.

Piękna jak zawsze.

Najważniejsze że szczęśliwa, czy z nim czy bez niego jakie to ma znaczenie.

Ale sztos – czytamy w komentarzach.

A Wy, w tym roku planujecie wakacje w Polsce, czy może wyjeżdżacie za granicę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka pozuje z mamą z okazji jej urodzin: „Wiemy po kim odziedziczyłaś geny”

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym i w końcu jest szczęśliwa: „Czasami o związek walczy tylko jedna osoba, gdy druga ma to w du**e.”

Sandra Kubicka spakowała 25 lat swojego życia i wraca do Polski. Wow, ile kartonów!

Sonda

poll-violet

Sandra Kubicka i Sylwia Madeńska w podobnych sukienkach. Która nosi to lepiej?

1

Sandra Kubicka

2

Sylwia Madeńska