Sandra Kubicka (26 l.) i Baron (37 l.) nie zdołali dłużej utrzymać związku w tajemnicy – już od jakiegoś czasu plotkowano, że są razem, dodawali relacje z tych samych miejsc, co tylko potwierdzało doniesienia.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili swój związek

Sandra Kubicka i Baron stwierdzili, że nie ma sensu dłużej ukrywać związek w mediach społecznościowych. Modelka wcześniej uwielbiała pokazywać swoich partnerów, więc teraz z pewnością było jej ciężko trzymać nową miłość w tajemnicy.

Obydwoje w końcu potwierdzili ostatnie doniesienia na temat swojego życia miłosnego. Modelka opublikowała wzruszające wideo i obszerny wpis, w którym tłumaczy, za co kocha Barona:

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały, co chciały. Czas na mój komentarz:

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak – jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy… dready i muzyka rockowa to wizerunek, ale jego delikatne i ciepłe serce to coś, czego nie wszyscy mają szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych – pisze Kubicka.

Sandra Kubicka zachwyca się Baronem. Wyznała, czym ją zdobył

Następnie kieruje słowa do muzyka. Przyznaje, że w końcu jest w dojrzałym związku, który dodał jej pewności siebie:

Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele, ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. Przesyłam Wam wszystkim mnóstwo miłości i dobrej energii. Dziękuję naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie, że nie dali się sprowokować. Zresztą sobie poradzimy – zakończyła modelka. 

Blanka Lipińska i Baron już NIE obserwują się na Instagramie. Wcześniej zdradziła, że wie o jego związku z Kubicką

Baron za to wrzucił ich wspólne zdjęcie i określił ich jako „Bonnie and Clyde”:

Bonnie and Clyde. Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że Jesteś @sandrakubicka -napisał Aleksander Baron.

 

Sandra Kubicka Fot. Podlewski/AKPA

Baron Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA