Sandra Kubicka (26 l.) od jakiegoś czasu ma nowego chłopaka. Stwierdziła jednak, że na razie nie będzie go pokazywać. Wyszło na jaw, że spotyka się z Aleksandrem Baronem, byłym chłopakiem Blanki Lipińskiej.

„To była krótka pomyłka” – Julia Wieniawa podsumowuje związek z Baronem

Sandra Kubicka i Aleksander Baron

Sandra Kubicka dwa razy była zaręczona – z Cedrickiem Gervaisem i Kaio Alvesem Goncalvesem. Po zerwaniu z Kaio, wróciła do Polski i skupiła się na sobie, chociaż przez jakiś czas randkowała z Wiktorem Waligórą.

Wiemy, kim jest nowy chłopak Sandry Kubickiej. Jest przystojny i odnosi spore sukcesy

Niedawno przyznała, że jest bardzo zakochana, chociaż nie zdradziła do tej pory tożsamości ukochanego.

Życzę każdemu takiej pięknej, dojrzałej i spokojnej miłości, jaką odnalazłam ja – napisała jakiś czas temu na Instagramie.

Można było zauważyć jednak, że pokazuje relacje na Instagramie z tych samych miejsc, co Baron, muzyk Afromental. Nawet wczoraj odwiedzili salon ze skuterami.

fot. Instagram

fot. Instagram

Były narzeczony Sandry Kubickiej opublikował pierwsze zdjęcie z nową dziewczyną

Jak donosi Pudelek, Sandra chciałaby już ogłosić publicznie nowy związek, nie do końca tego chce jednak juror „The Voice”.

Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy.

Blanka Lipińska w PIERWSZYM wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Zdradziła, jaki był i w czym się nie zgadzali

Pasują do siebie?

 

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Baron, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Baron pod TVP

Alek Baron/fot. AKPA