Sandra Kubicka (25 l.) po rozstaniu z wieloletnim narzeczonym, związała się z przystojnym Brazylijczykiem Kaio Alevesem Goncalvesem. Para dość szybko zaczęła planować ślub. Niestety, w ich związku przestało się układać. Modelka na Instastories opowiedziała, co się wydarzyło.

Sandra Kubicka tańczy na TikToku: Co za PETARDA

Sandra Kubicka i jej narzeczony Kaio robią PRZERWĘ w związku

Sandra Kubicka niedawno poinformowała, że wraca z Miami do Polski. Fani od razu zauważyli, że coś się dzieje w jej związku. Gwiazda postanowiła zabrać głos i to wyjaśnić.

Tak to prawda, przeprowadzam się do Polski, Kaio zostaje tutaj, potrzebujemy troszeczkę przestrzeni, musimy troszeczkę odetchnąć i zastanowić się, co chcemy, co on chce, co ja chcę. Ja nie jestem tutaj niestety szczęśliwa. Nie mówimy, że to jest koniec, ale potrzebujemy po prostu przestrzeni i może Kaio doleci do mnie do Polski, może nasze życia się zmienią, ale póki co nie uszczęśliwiamy siebie już.

Sandra Kubicka zdradza SZCZEGÓŁY ślubu!

Okazuje się, że Kaio prowadzi styl życia, który przestał odpowiadać Sandrze. Ona chce skupić się bardziej na pracy i rodzinie, on wciąż chce imprezować.

To jest różnica stylów życia, ja jestem bardziej taką osobą, która już chce się wychillować i żyć spokojnie, nie dla mnie są imprezy. Raz na jakiś czas to jest fajne, ale w Miami czuje się tak, że nic nie robię produktywnego, nie zmienia mi się moje życie, ile razy można iść na plażę. Wolę polecieć na wakacje niż mieć taki styl życia. Musimy troszeczkę za sobą zatęsknić i zastanowić się, co będzie dalej. Traktujemy to jako przerwę. (…) Kaio chciałby żeby koledzy mieszkali z nami. Ja tak nie mogę (…) Chciałabym dom, żeby był dla nas i od jakiegoś czasu to jest niemożliwe.

Sandra zapewniła, że wciąż bardzo się kochają, ale ona przestała się czuć szczęśliwa w tym związku. Kaio twierdzi, że pewnie za nią zatęskni i przyleci do Polski. Chcą sobie przemyśleć wszystko na spokojnie, zanim wezmą ślub.

Co ze ślubem Sandry Kubickiej? Podjęła już DECYZJĘ!

Myślicie, że uda im się do siebie wrócić?

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka fot. Niemiec/AKPA

Sandra Kubicka z narzeczonym na Różach Gali

Sandra Kubicka z narzeczonym na Różach Gali fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka z narzeczonym na Gali JOY-a

Sandra Kubicka z narzeczonym na Gali JOY-a fot. Podlewski/AKPA

andra Kubicka, Kaio Alves Goncalves

scena z: Sandra Kubicka, Kaio Alves Goncalves, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA