Sandra Kubicka (25 l.) kilka tygodni temu rozstała się z narzeczonym, Kaio Alves Goncalvesem, z którym mieszkała w Miami i wróciła do Polski. Dziś spotyka się z kimś nowym, on również. Opublikował jednak wpis, w którym opisał zachowanie byłej dziewczyny. Sandra odpowiedziała.

TYLKO U NAS: Sandra Kubicka przyznała, że się z kimś się spotyka: Każdy chce być kochany

Sandra Kubicka komentuje wpis byłego narzeczonego

Sandra Kubicka i Kaio wydawali się być idealną parą, planowali ślub, dziecko. Niestety, w pewnym momencie ich priorytety się różniły. Mężczyzna po tym, jak Sandra powiedziała, że on kogoś ma, opublikował wpis na Instastories. Padły tam gorzkie słowa w stronę Kubickiej.

Kaio Alves Goncalves spotyka się z nową dziewczyną: Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia

Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia, wszyscy nasi przyjaciele i rodzina wiedzą o tym, ponieważ są świadkami, a wiele działań Sandry było bardzo przerażających, że nawet groziła śmiercią, jeśli ją opuszczę (…) – pisał.

Sandra w rozmowie z „Galą” komentuje jego słowa. Wyznała, że miała depresję – przez swoją chorobę, PCOS, ma problemy z zajściem w ciążę.

Rzeczywiście byłam nieszczęśliwa, miałam depresję, bo nie mogłam zajść w ciążę, bo mojego narzeczonego nie było ze mną, bo moje największe marzenie – zostać mamą, nie mogło się spełnić. Byłam w rozsypce, bo widziałam, że się tracimy, a kochałam go całym sercem. Ba! Myślałam, że będzie ojcem mojego dziecka!

Uważa, że wcale nie próbował rozstać się z nią w grudniu.

Jestem zażenowana twierdzeniami mojego byłego narzeczonego jakoby chciał mnie zostawić już od GRUDNIA! Jeszcze w LUTYM nagrywaliśmy romantyczny spot do reklamy moich perfum w Polsce…  Nie wiem, czy wtedy udawał, czy teraz udaje walcząc o uwagę mediów, emitując ogłoszenia w języku polskim. Wstyd mi, że tak długo na siłę próbowałam utrzymać związek z mężczyzną, który na koniec ukazał swoją prawdziwą twarz. Depresja sprawia, że masz niska samoocenę, łakniesz miłości, czasem dajesz się nawet poniżyć. Wybaczam Kaio wszystko, ale przede wszystkim sobie, że tak długo pozostawałam ślepa i bierna na braku szacunku wobec mnie.
Sandra Kubicka, Kaio Goncalves

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves fot. Podlewski/AKPA

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves fot. Baranowski/AKPA

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves fot. Podlewski/AKPA