Od kilku tygodni związek Sandry Kubickiej (25 l.) i Kaio Alves Goncalvesa nie schodzi ze świecznika. Para planowała ślub a okazało się, że zamiast wystawnej ceremonii było spektakularne zerwanie. Modelka wyprowadziła się z Miami na stałe do Polski i już jest w nowym związku, zresztą jak jej ex. Kaio jakiś czas temu opublikował oświadczenie, w którym zdradził – że od grudnia planować rozstanie. Tym razem napisał, że emocje wzięły górą i żałuje swoich wcześniejszych słów.

Sandra Kubicka komentuje wpis Kaio: Miałam depresję

Ex Kubickiej, Kaio ponownie zabiera głos w sprawie rozstania

Związek Sandry Kubickiej i jej ex narzeczonego dobiegł końca kilka tygodni temu. Modelka poinformowała, że nie mogła dogadać się z Kaio, podzielił ich odmienny styl życia i inne oczekiwania. Para umówiła się, że nie będzie komentować w mediach swojej decyzji, ale szybko zaczęli nawzajem obrzucać się oskarżeniami. Kaio ujawnił, że chciał rozstania od dłuższego czasu, ale Sandra zagroziła – że targnie się na swoje życie.

TYLKO U NAS: Sandra Kubicka przyznała, że się z kimś się spotyka: Każdy chce być kochany

Próbowałem zerwać z Sandrą od grudnia, wszyscy nasi przyjaciele i rodzina wiedzą o tym, ponieważ są świadkami, a wiele działań Sandry było bardzo przerażających, że nawet groziła śmiercią, jeśli ją opuszczę (…) – pisał Kaio.
Mężczyzna po raz kolejny zabrał głos w sprawie rozstania. Opublikował oświadczenie na Instagramie, w którym napisał – że poniosły go emocje i niepotrzebnie ujawniał tak intymne informacje o ich relacji.

Wczoraj pozwoliłem, aby moje emocje przejęły trochę kontrole nade mną i w bardzo słaby sposób ujawniłem nasz związek – zaczął.

Były chłopak Sandry Kubickiej opublikował kolejne oświadczenie.

Były chłopak Sandry Kubickiej opublikował kolejne oświadczenie. Fot.InstaStory/kaioalvesgoncalves.

Kaio Alves Goncalves publikuje kolejne oświadczenie

Przyznał, że razem z Sandrą podjęli decyzję, by nie mówić publicznie na temat tego, co się wydarzyło między nimi. Powody rozstania mieli zachować dla siebie, jednak to modelka miała pierwsza zerwać te postanowienie.

Umówiłem się z nią, że żadne z nas nie ujawni szczegółów na temat naszego zerwania, lecz kiedy ona przyjechała do Polski, była to pierwsza rzecz, jaką zrobiła. Dlatego właśnie, że ujawniła fałszywe informacje, czułem się zobowiązany, żeby opowiedzieć wam wszystkim prawdziwą historię.

Sandra Kubicka komentuje zachowanie swojego ex, który bawi się na jachcie z kobietami

Kaio podkreślił, że wszystko co do tej pory ujawnił jest prawdą. Przyznał, że chciał się rozstać w pokojowej atmosferze, ale to Kubicka zaczęła wywlekać na światło dzienne informacje o ich zerwaniu.

Wszystko, co powiedziałem, jest niestety prawdą, ale żałuję, że to ujawniłem, ponieważ nie jest to dobre dla nas obydwu. Nigdy nie chciałem wojny i ostrzegałem ją, że jeśli przemów w moim imieniu, ujawnię wszystko i to zrobiłem

Byli narzeczeni z pewnością nie zostaną przyjaciółmi. Widać, że ten etap mają już za sobą.

Myślicie, że Kaio dobrze zrobił ujawniając problemy ich związku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka komentuje wpis Kaio: Miałam depresję

Sandra Kubicka ma nowego partnera

Sandra Kubicka odwiedziła salon FRYZJERSKI. Widać efekty!

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves na ściance.

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves jako para na imprezie branżowej.

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves, fot. Podlewski/AKPA.

Sandra Kubicka z byłym narzeczonym na czerwonym dywanie.

Sandra Kubicka, fot. Baranowski/AKPA.