Sandra Kubicka jest szczęśliwa u boku muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona i zdaje się, że nareszcie odnalazła miłość i stabilizację. Choć media co rusz doszukiwały się kolejnych kryzysów w ich związku, oni ostatecznie udowodnili, że dobrze im razem i chcą stworzyć wspólnie rodzinę – para się zaręczyła, jakiś czas później poinformowała o ciąży Sandry, a następnie wzięła pokryjomu ślub. Teraz okazuje się, że 16 maja para powitała na świecie swojego synka. Chłopiec urodził się jednak jako wcześniak i przez pierwsze kilka dni walczył o życie w inkubatorze. Gdy sytuacja się ustabilizowała, a dziecko zaczęło nabierać energii i sił, Sandra poinformowała o narodzinach chłopca na Instagramie:

Leonard Milwiw-Baron 
16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie jak sobie wymarzyliśmy ale mamy całe życie przed sobą aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki – patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina.. Nikt ani nic nas już nie złamie. Kocham Was @alekbaron & Leosiu. Mężczyźni mojego życia. Moje wszystko. – napisała we wzruszającym wpisie na Instagramie.

Sandra Kubicka URODZIŁA! Jej synek przyszedł na świat jako wcześniak

Sandra Kubicka na nowym zdjęciu z synkiem. Wyjaśnia znaczenie jego imienia

Teraz Sandra opublikowała kolejny post, w którym podzieliła się zdjęciami z synkiem. Chłopiec dostał na imię Leonard i celebrytka przedstawiła znaczenie jego imienia, pisząc:

Imię Leonard znaczy “silny jak Lew” i taki jest nasz synek. W tradycji imion, Leonard jest patronem kobiet rodzących. Jego imię jest numerologiczną 6 która wskazuje na pracowitość, zdyscyplinowanie i zdolność do wyznaczania sobie dalekosiężnych celów oraz uparcie dążenia do ich realizacji. Szóstki to również ludzie empatyczni. Empatia – coś czego ludziom w dzisiejszych czasach brakuje ale nie jemu. On będzie miał mnóstwo empatii, a ja jak lwica będę bronić mojego syna.

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka przerwała milczenie po zniknięciu: „Przechodzę najtrudniejszy okres w życiu”

pasekkozak

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka, fot. ig @sandrakubicka

Na zdj.: Sandra Kubicka, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na zdj.: Sandra Kubicka, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka mówi, że szybciej urodzi dziecko

Sandra Kubicka będzie musiała szybciej urodzić