Sandra Kubicka (24 l.) ma powody do radości. Modelka i jej partner Kaio Alves Goncalves (39l.) jakiś czas temu przeprowadzili się do nowego, luksusowego domu. Sandra pokazała jego wnętrze. Teraz nadszedł czas na kolejny duży krok w związku – para zaręczyła się. Zdjęcie pierścionka zrobiło ogromne wrażenie na jej obserwatorach! Prezentuje się naprawdę pięknie. Kim jest jej ukochany?

Sandra Kubicka pokazała ROZSTĘPY! Jest taka naturalna

Sandra Kubicka zaręczyła się z biznesmenem Kaio Goncalvesem

Modelka przyjęła oświadczyny swojego partnera – Kaio Goncalvesa. Jak sama zapowiedziała już niedługo zmieni stan cywilny. Biznesmen oświadczył się Sandrze po przylocie do Polski, gdzie gwiazda obecnie ciężko trenuje do jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami„. Od samego początku ich związku Kubicka podkreślała, że Kaio jest miłością jest życia i że znalazła mężczyznę, z którym planuje związać swoją przyszłość. Widać, ze gdy tylko znajduje się przy swoim narzeczonym, Sandra cała jest rozpromieniona.

Pobieramy się wkrótce. Nie ma znaczenia jak i gdzie… Od kiedy Cię spotkałam, wiedziałam że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie gdy byłam w najsłabszym dla mnie czasie, pomogłeś mi przez to wszystko przejść i nadal przy mnie jesteś. Będę Cię kochać aż do śmierci –  wzruszająco napisała  Sandra Kubicka pod zdjęciem.

Na tak poważny krok, jak wspólne kupno domu Kubicka i Kaio zdecydowali się zaledwie po sześciu miesiącach znajomości, ale jak twierdzi modelka, w ich przypadku czas nie gra roli:

Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego. Czasem myślę, że to męska wersja mnie. Uwielbiamy motocykle, samochody, boks. Wybieramy nawet takie samo jedzenie. Najważniejsze, że mamy podobne poczucie humoru. Ja jestem bardzo sarkastyczna i on też – opowiadała Kubicka w wywiadzie dla DDTVN.

Kim jest narzeczony Sandry Kubickiej?

Od samego początku ich związku Sandra wielokrotnie podkreślała na swoim Instagramie, że Kaio jest miłością jest życia i znalazła mężczyznę, z którym planuje swoją przyszłość. Między nimi zaiskrzyło od razu.

Narzeczony modelki, Kaio jest biznesmenem pochodzącym z Brazylii.  Na co dzień mieszka w USA – na Florydzie, gdzie prowadzi firmę samochodową i doradza w branży IT. Ukochanego Kubicka poznała na początku tego roku. Nie był to dla niej dobry czas. Walczyła z chorobą, która w dużym stopniu miała wpływ na jej życie zawodowe i prywatne – zespół PCOS (policystycznych jajników). W tym samym czasie leczyła złamane serce. Los zesłał jej na jej drogę przystojnego Brazylijczyka, który jak widać, został w jej życiu na stałe.

Sandra Kubicka

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka, fot. Niemiec/AKPA

GRATULUJEMY!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka przyznała, że choruje na nieuleczalną chorobę, przez którą przytyła 17 kilogramów

Sandra Kubicka o szczegółach rozstania: ZDRADZAŁ mnie przez CZTERY lata

Sandra Kubicka kusi naga w wannie. Mężczyźni oszaleli, a kobiety zżera zazdrość!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

New house who this 🔥

Post udostępniony przez Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves)

Wyświetl ten post na Instagramie.

All I need

Post udostępniony przez Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves)