Sara Boruc w Boże Narodzenie podzieliła się radosną wiadomością, że spodziewa się dziecka. Dzidziuś niebawem przyjdzie na świat. Żona Artura Boruca odkąd wyznała, że jest w ciąży, chętnie pokazuje swój duży, ciążowy brzuszek i przebieg ciąży.

Sara Boruc dodała piękne zdjęcie – Artur Boruc i córka całują ją w ciążowy brzuch

Sara już jest w pełnej gotowości do porodu. Parę dni temu pochwaliła się wyprawką i wózkiem dla jeszcze nienarodzonego syna. Napisała na Instagramie, że powoli przygotowuje się już do szpitala.

Sara Boruc: Jak urządziła pokój dla dziecka?

Z kolei dzisiaj na instastories pokazała jeszcze niedokończony pokoik dla dziecka.

Jest malutki, ale bardzo przytulny. Postawiłam na polskie meble. To jest marka VOX, bo strasznie podobało mi się wykończenie. Fotelik do karmienia, stolik i łóżeczko wszystko w tych samych kolorach. Łóżeczko później się zmienia w normalne łóżko. Mam wrażenie, że to jest takie porządne. Nie jakieś takie królewskie białe mebelki, nie dla chłopaka, dla mnie dla chłopaka musi być coś solidnego

– tłumaczyła Boruc.

Sara Boruc w pełnej gotowości czeka na poród. Wózek i wyprawka już czekają

Jaki wózek dla dziecka wybrała Sara Boruc?

Z kolei na instastories Boruc możemy zobaczyć już zakupiony wózek dla syna. Oczywiście marki królującej wśród gwiazd, czyli „Cybex”, który mają już jej koleżanki: Anna Lewandowskia i Marina-Łuczenko, a także Olga Kalicka, czy Natalia Siwiec.

 

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA sara
sara sara2
sara3 sara4
sara5 sara6
sara7