Już dziś wieczorem kolejny odcinek 10. edycji popularnego show TVP „Rolnik szuka żony” – o godz. 21:15 w TVP 1. Wiemy, że Dariusz z Nicolą spędzą czas na łódce, a Waldemar zabierze Ewę na wycieczkę do Opola. Z kolei Ania i Jakub znów spędzą ze sobą super czas i to właśnie oni są największymi faworytami widzów. Wkrótce dowiemy się, czy rolniczki i rolnicy znajdą swoją drugą połówkę.

Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony” w rozpaczy! Stracił majątek w POŻARZE, teraz błaga o pomoc

Artur z „Rolnik szuka żony” wybrał Sarę z Siedlec

Natomiast to 23-letnia Sara najbardziej zaskoczył widzów! Na tydzień przed wielkim finałem „Rolnik szuka żony” pokazała swoją wielką miłość!

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” wziął ślub!

Sara bardzo podobała się Arturowi, zabrał ją na swoje gospodarstwo i szybko się w niej zauroczył. Jednak ostatnio internauci zaczęli komentować, że chyba nic nie wyszło pomiędzy Sarą a Arturem. Tym bardziej że ostatnio randka się nie udała – Artur nie był zadowolony ze spaceru:

Takie chodzenie i spacery… To nie dla mnie, ale nie mogę tego dać po sobie poznać, że jest inaczej. Wiadomo, trzeba się dostosować. Jeden lubi spacerować, drugi lubi co innego – mówił do kamery Artur.

Nie ma wątpliwości, że 23-letnia Sara zyskała największe grono fanów spośród reszty kandydatek. Internauci chętnie śledzą jej media społecznościowe i patrzą, co tam się u niej dzieje.

„Rolnik szuka żony” to tak naprawdę USTAWKA?! Marta Manowska komentuje

Ostatni post Sary wyjątkowo odbił się szerokim echem, kiedy pokazała fanom swoją wielką „miłość”. Uczestniczka pochwaliła się na InstaStories swoimi pupilem, w którym jest zakochana po uszy. Ciekawe co na to Artur, czy lubi domowe zwierzaki?