Selena Gomez udzieliła pierwszego dużego wywiadu dla Vogue’a w kwietniowym wydaniu magazynu. Piosenkarka szczerze opowiedziała o celowym odłączaniu się od internetu i mediów społecznościowych na trzy lata:

Obudziłam się pewnego ranka i spojrzałam na Instagram, jak każda inna osoba i skończyłam. Byłam zmęczony czytaniem okropnych rzeczy. Byłam zmęczony oglądaniem życia innych ludzi. Po tej decyzji była to natychmiastowa wolność. Moje życie przede mną było moim życiem, byłam obecna i nie mogłam być z tego powodu bardziej szczęśliwy – tłumaczy Gomez.

Zdradza, że ma do tego swojego asystenta, który publikuje zdjęcia i teksty na jej Instagramie i Twitterze.

Selena Gomez – Vogue

Selena Gomez wydała OŚWIADCZENIE na temat byłego chłopaka

Gomez wyznała też, że wielu ludzi nie traktuje jej piosenek tak poważnie, jak innych artystów ze względu na jej wizerunek celebryty.

Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie niekoniecznie traktują cię poważnie. Miałam chwile, w którym myślałam: „Po co? Dlaczego ciągle to robię? ”„Lose You to Love Me”uważam za najlepszą piosenkę, jaką kiedykolwiek wydałam, a niektórym to wciąż nie wystarczało. Myślę, że jest wielu ludzi, którzy lubią moją muzykę i za to jestem bardzo wdzięczna, że kontynuuję, ale myślę, że następnym razem, gdy wydam album, będzie inaczej. Chcę spróbować jeszcze raz, zanim przejdę na emeryturę – zapewnia Selena.

Justin Bieber mówi, jak naprawdę było w związku z Seleną Gomez: „Byłem lekkomyślny”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vogue (@voguemagazine)

Gomez nadal ma łatkę dziecięcej gwiazdy Disneya i jest tego świadoma: „Nadal żyję z tym nawiedzającym uczuciem, że ludzie wciąż postrzegają mnie jako tę dziewczynę Disneya”. Tłumaczy, że pracując dla Disneya, jej pracą było bycie doskonałym: „Jesteś uważany za postać, na którą dzieci patrzą i traktują ją poważnie”.

Dodaje, że paparazzi zaczęli ją fotografować, gdy miała zaledwie 15 lat, jej serialowi bracia: David Henrie i Jake Austin chronili ją, ale wszyscy nie byli w stanie sprzeciwić się paparazzi.

Wszyscy byliśmy w tym nowi i chcieliśmy powiedzieć coś paparazzi, ale nie możesz, bo tego właśnie chcą paparazzi. Pamiętam, jak chodziłam na plażę z rodziną i widzieliśmy w oddali dorosłych mężczyzn z aparatem fotograficznym, którzy robili zdjęcia piętnastolatce w kostiumie kąpielowym. To jest okropne uczucie – wynzaje.

Selena Gomez ma NIESPODZIANKĘ dla fanów!

Selena Gomez na okładce Vogue’a pozuje w kolorowym szlafroku albo sukience z piórami – ciężo określić, co to może być. Natomiast idealnie komponuje się z palmami w tle. Trzeba przyznać, że okładka jest dosyć prosta.