Marlena z programu „Rolnik szuka żony” jest postacią, która wywołuje niemałe emocje wśród osób, które oglądają popularne show. Dziewczyna już od emisji pierwszego odcinka zaczęła wyróżniać się na tle pozostałych kandydatek. Zarówno widzom jak i uczestniczkom programu nie podoba się fakt, że Marlena jest za bardzo faworyzowana przez Seweryna. Z tego powodu w mediach „wylała się” na nią fala hejtu. Część internautów postanowiła stanąć w obronie młodej kobiety.

Marlena z „Rolnik szuka żony” nie przypadła do gustu widzom programu! „Zadufana dziewczynka” grzmią fani show

Fani programu „Rolnik szuka żony” bronią młodą Marlenę

Część osób, która z zapałem ogląda program „Rolnik szuka żony” postanowiła wstawić się za młodą Marlenką. Od emisji ostatniego odcinka, która miała miejsce w niedzielę wieczorem, na dziewczynę wylała się ogromna fala hejtu. Niektóre osoby zaczęły w niecenzurowany sposób wypowiadać się o kobiecie, co jest poniżej wszelkiej krytyki. Na Facebooku najwierniejsi fani postanowili utworzyć specjalne konto poświęcone 22-latce, gdzie anonimowe osoby przeprowadziły prywatne śledztwo, aby dowiedzieć się, kim jest Marlena i co takiego w życiu robi.

Marlena postanowiła udostępnić nowo utworzony profil u siebie na tablicy, jednocześnie nie dementując żadnej z podanych informacji.

Marlena z „Rolnik szuka żony” ciężko pracuje by mieć pieniądze na leki dla mamy

Młodziutka kobieta wysłała zgłoszenie do programu z jasnym celem, Marlena ma zamiar znaleźć sobie dobrego i kochającego męża. Skupiła się na zdobywaniu Seweryna, któremu również wpadła w oko. Pomiędzy tą dwójką zdecydowanie coś się kroi. Zauważyli to nie tylko widzowie show ale również pozostałe kandydatki na żony z grupy Seweryna. Dziewczyny nie ukrywały, że nie dogadują się z młodą kobietą, która sprawia wrażenie zbyt pewnej siebie i zadufanej. Dodatkowo zarzuciły jej, że jest faworyzowana. Marlena postanowiła zawalczyć o siebie i stwierdziła, że dziewczyny się jej boją z powodu jej urody. Po tym zdaniu niegdyś uwielbiana i urocza Marlena przestała być ulubienicą widzów. W sieci pojawiło się wiele chamskich komentarzy. Internauci nie mieli litości dla 22-latki.

Marlena stara się wypaść na miłą, dobrą dziewczynę, jednak jak się wypowiada to czuć od niej fałszywość i taką nieuczciwość. Marlena zachowuje się jak z gimbazy, zero obycia, kultury, no nic sobą nie reprezentuje, a mniemanie ma nad wyraz wysokie – komentowali internauci.

Na ogromną falę przykrych komentarzy zareagowali niektórzy widzowie programu. Postanowili przeprowadzić własne śledztwo, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest Marlena. Internauci w tym celu odezwali się do znajomych Marleny. Czego się dowiedzieli?

Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku – czytamy na Facebooku.

Internauci dowiedzieli się również, że dziewczyna nie jest typem imprezowiczki, gdyż nie ma czasu na tak przyziemne rzeczy jak zabawa. Znajomi zdradzili, że ostatnio widzieli ją w klubie czy na domówce ponad rok temu.

Zresztą nie jest grzechem chodzić na imprezy w młodym wieku. Część hejtu to zwykła głupota i zawiść, ale część to jakaś zaplanowana akcja by zniszczyć życie tej porządnej dziewczyny – możemy przeczytać na Facebooku.

My również jesteśmy zdania, że hejt, który dotknął dziewczynę nie powinien mieć miejsca. Absolutnie nikt nie zasługuje na tak drastyczne słowa. Apelujemy o rozwagę i rozsądne publikowanie komentarzy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dziewczyny wylądowały w gospodarstwach rolników; zobaczcie ich miny! (Rolnik szuka żony)

Kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony 6 żali się, że pozostałe dziewczyny nie chcą z nią rozmawiać. W programie zaczęła się ostra rywalizacja!

Rolnik szuka żony 6: Wszystkie kandydatki dotarły na gospodarstwa rolników. Panowie wytypowali faworytki!

Gepostet von Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony am Samstag, 28. September 2019

Seweryn Rolnik szuka żony