W ostatnim odcinku swojego podcastu „Let’s Be Clear”, Shannen Doherty (52 l.), która ma raka piersi w czwartym stadium szczerze opowiedziała o „sprzątaniu swojego życia i domu”, aby ułatwić jej mamie Rosie pracę po jej śmierci, „W tej chwili moim priorytetem jest moja mama […] Wiem, że będzie jej ciężko, jeśli umrę przed nią”.

Shannen Doherty dowiedziała się o romansie męża na chwilę przed operacją

Shannen Doherty powiedziała, że zaczęła przeglądać swoje rzeczy, aby przekazać lub sprzedać antyki i inne przedmioty, które zbierała przez lata, „na wypadek”, gdyby odeszła. Aktorka wybrała się ostatnio do swojego domu w Tennessee, aby spakować swoje rzeczy, po tym jak musiała porzucić marzenie o życiu na tej posiadłości.

Ponieważ będzie to dla niej bardzo trudne, chcę, żeby inne rzeczy były o wiele łatwiejsze. Nie chcę, żeby miała mnóstwo spraw do załatwienia. Nie chcę, żeby miała 4 magazyny wypełnione meblami.

Shannen Doherty downsize’uje swoje życie

Aktorka kultowego serialu „Beverly Hills 90210” marzyła o wybudowaniu w Tennese sanktuarium dla koni, „porzuconych i chorych”. Rezygnacja z tego marzenia była trudna i pełna emocji, ale Shannen Doherty wie, że nie ma siły ani czasu na jego budowę.

Schorowana Shannen Doherty, „Nie chcę umierać”

Aktorka zrezygnowała z marzenia o sanktuarium dla koni po tym, jak zorientowała się jak wiele pracy i siły potrzebowałaby na przebudowę domu i przystosowanie stodoły. Wszystkie rzeczy, których się nie pozbyła przewiozła do swojego domu w Los Angeles. Mimo to ma zamiar pomagać swoich ukochanym zwierzętom, ale po prostu w inny sposób. Taki, który nie będzie kosztował jej fizycznej siły, której już nie ma.

Dzięki temu mogę odbywać więcej podróży, bo zarabiam pieniądze, bo sprzedaję rzeczy […] Dzięki buduję różne wspomnienia, buduję je z ludźmi, których kocham.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: