Jeśli mowa o rodzinie Kardashian… nie ma tutaj raczej miejsca na sekrety. Celebrycki klan od wielu, wielu lat dzieli się najbardziej intymnymi sekretami ze swojego życia nie tylko na ekranach telewizyjnego reality show, lecz także w social mediach. I choć wszystkie siostry (oraz ich mama) lubią walczyć o uwagę za wszelką cenę, Kylie Jenner jedną kwestię postanowiła zachować dla siebie. Niemniej jednak prawdopodobnie i jej nie udało się uchować. A wszystko przez Kendall Jenner i Khloe Kardashian.

Kylie Jenner jest już po BABY SHOWER! Na przyjęciu królowała biel

Kendall Jenner i Khloe Kardashian zdradziły płeć drugiego dziecka Kylie?!

Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja o drugiej ciąży Kylie Jenner. I choć pierwszą celebrytka próbowała utrzymać w tajemnicy, z kolejną już się nie kryła. Jednakże zarówno ona, jak i jej partner, postanowili nie zdradzać płci drugiej pociechy. A przynajmniej na razie. Niemniej… zrobiły to prawdopodobnie siostry 24-latki.

Aktualnie na platformie Hulu jest dostępny nowy reality show z udziałem rodziny Kardashian-Jenner. W jednym z jego odcinków Kendall i Khloe odwiedziły dziecięcy sklep w Sherman Oaks. W pewnym momencie starsza z sióstr połączyła się na wideo z mamą, Kriss Jenner i pokazała kobiecie lalkę. Warto dodać, że kamery uchwyciły też,  jak obie panie przeglądały różowe przedmioty i zabawki, adresowane do dziewczynek.

Czy to oznacza, że Kylie już niedługo powita na świecie kolejną córkę? Być może…

Kylie Jenner z córką Stormi

Kylie Jenner and daughter Stormi arrive to lunch together for 1st time since 2nd pregnancy news as they were all smiles at JG Melon in New York City.
10 Sep 2021,Image: 631499182, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: Brian Prahl/MEGA / The Mega Agency / Forum

Travis Scott i Kylie Jenner z córką fort. The Mega Agency / Forum

Stylowa Kylie Jenner

Stylowa Kylie Jenner fot. The Mega Agency / Forum