Sławomir Peszko od wielu lat gra w Reprezentacji Polski i należy do kontrowersyjnych piłkarzy, który lubi wywoływać boiskowe awantury. Prywatnie od 14 lat przyjaźni się z Robertem Lewandowskim – poznali się w 2008 roku w klubie Lech Poznań.

Robert Lewandowski otworzył się u Wojewódzkiego&Kędzierskiego. Opowiedział o córkach, żonie i porodzie

Sławomir Peszko ujawnia prawdę o Lewandowskim

Sławomir Peszko jakiś czas temu udzielił wywiadu na kanale „Meczyki”, w którym poruszył temat Lewego. Oczywiście ten fragment wywiadu stał się viralem na TikToku.

Tak FC Barcelona przywitała Roberta Lewandowskiego. Pierwsze zdjęcia w nowych barwach (WIDEO)

Peszko zaszokował fanów Lewego. Okazuje się, że Robert był kiedyś łakomy na słodycze:

Pamiętam, jak do mnie przychodził – Ania jeszcze karate trenowała – Jak u mnie były słodycze, to wiedziałem, kto je zjadł. No był Lewy… Lewy je jadł setkami, uwielbiał czekolady, słodycze, batony, wszystko…Dopiero potem przeszedł taką metamorfozę, która wiadomo, jak się skończyła – mówi Sławomir Peszko.

Lewandowski nie ma łatwo w Hiszpanii. Fani RZUCAJĄ SIĘ na jego auto! (WIDEO)

@meczykipl Całą rozmowę ze Sławomirem Peszko znajdziecie na kanale Meczyki (YouTube). 📺 #viral #dlaciebie #dc #foryou #foryoupage #fyt #pilkanozna #lewandowski #odchudzanie ♬ dźwięk oryginalny - meczykipl

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. AKPA

Robert Lewandowski Fot. Castel Franck/ABACA / Abaca Press / Forum

Robert Lewandowski in Ibiza, 30 june 2022,Image: 704239081, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: GSLV / Gtres Online / Forum