Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhama stanie na ślubnym kobiercu już w sobotę. Jak można się domyślić, nie będzie to byle jaki ślub. Bajecznie bogaci rodzice z pewnością nie pożałowaliby grosza dla swojego pierworodnego syna, by wyprawić mu bajeczne wesele. A nawet jeśli, to rodzice jego wybranki Nicoli Peltz są od nich ZNACZNIE zamożniejsi. Czego zatem można się spodziewać na tym wydarzeniu?

Brooklyn Beckham poślubi amerykańską dziedziczkę

Wydawać by się mogło, że Brooklyn Beckham to niezła partia. Przystojny syn bogatych rodziców. Okazuje się jednak, że nawet ktoś, kto pochodzi z rodziny wycenianej na 380 milionów funtów może wypaść „biednie”. Pierwszy syn Beckhamów wchodzi bowiem do wyjątkowej rodziny. Rodzina Peltzów to stara amerykańska „dynastia”. Ich majątek jest wyceniany na 1,7 miliarda dolarów, a wpływy sięgają samego prezydenta USA.  Brooklyn i Nicola poznali się w 2017 roku, jednak spotykają się dopiero od 3 lat. Para ogłosiła swoje zaręczyny w 2020 roku.

Brooklyn Beckham opowiedział o swoich „ŻENUJĄCYCH” oświadczynach

Suknia ślubna od Valentino

Mimo iż przyszła teściowa panny młodej to uznana projektantka, ona sama nie zdecydowała się na „skorzystanie z jej usług”. Zatrudniła znaną stylistkę gwiazd – Leslie Fremar. To ona doradziła jej uszycie sukni w domu mody Valentino. Projektem zajął się sam dyrektor kreatywny marki, Pierpaolo Piccioli. Na przymiarki Nicola latała prosto do siedziby w Rzymie.

Kolejna gafa Brooklyna Beckhama: „To jak pomylić ziemniaka, z kotletem”

Sam ślub odbędzie się w ogromnej rezydencji Peltzów w Palm Beach w Miami. Według dziennika „The Sun” zatrudniono dwie prywatne firmy ochroniarskie, a także wprowadzono zakaz korzystania z mediów społecznościowych. Nie będzie można też robić zdjęć.

Internet śmieje się z Brooklyna Beckhama: „62 osoby pracują nad tym, by zrobił bajgla”

Młodsi bracia będą drużbami, a siostra druhną. Ceremonia zaślubin będzie odbywała się w obrządku żydowskim. Brooklyn podczas ślubu będzie nosił jarmułkę. Nie wiadomo, które z dziewięciorga rodzeństwa Nicoli będzie jej drużbami i druhnami.

Brooklyn Beckham już nie chce być słynnym fotografem. Ma na siebie inny pomysł

Drinkiem uroczystości ma zostać martini z espresso bądź liczi. Można także liczyć na obecność znanych gości. Ma się pojawić m.in. Eva Longoria i Gordon Ramsey. Niestety ojciec chrzestny Brooklyna nie będzie obecny – Elton John jest właśnie w trasie koncertowej.

Brooklyn Beckham na randce z Nicolą Peltz. Jego ukochana chyba nie była w nastroju… (ZDJĘCIA)

Według najnowszych doniesień para z powodu znacznych majątkowych dysproporcji podpisała intercyzę. Jej treść jednak pozostanie nieznana. 

Brooklyn Beckham zabrał dziewczynę Nicolę Peltz i jej mamę do restauracji. Nie zachował się jak gentleman (ZDJĘCIA)

Dla niewtajemniczonych warto wspomnieć, że Brooklyn obecnie próbuje swoich sił jako kucharz, który gotuje na ekranie, zaś Nicola jest aktorką. Można ją podziwiać w takich produkcjach jak m.in.: w filmach z serii „Transformers”

Brooklyn Beckham ze świeżo upieczoną narzeczoną w VOGUE’U

Ciekawi zdjęć ze ślubu?