Krzysztof Stanowski od kilku tygodni próbował udowodnić, że kariera Natalii Janoszek w Bollywood jest zmyślona. W piątkowy wieczór opublikował kolejny film, tym razem prawie 3-godzinny, w którym wypunktował wszystkie kłamstwa „aktorki”. Materiał dobę później ma już ponad 1,4 mln wyświetleń i uplasował się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w serwisie Youtube.

Krzysztof Stanowski będzie miał kolejne problemy! Bartosiewicz zobaczyła jego film i zabrała głos

Edyta Bartosiewicz komentuje nielegalne użycie swojej piosenki w filmie Stanowskiego

Okazuje się jednak, że w film nie tylko złamał otrzymany przez Stanowskiego sądowy zakaz wypowiadania się o Janoszek, ale naruszył prawa autorskie – w filmie pojawia się utwór „Skłamałam” Edyty Bartosiewicz. Piosenkarka w swoim najnowszym wpisie na Instagramie wyraziła ubolewanie, że dziennikarz bezprawnie zdecydował się wykorzystac jej utwór:

Zadzwonił właśnie znajomy i spytał, czy oglądałam najnowszy film znanego vlogera Krzysztofa Stanowskiego na YouTube. Podobno pojawiają się tam fragmenty mojej piosenki „Skłamałam”. Chcąc nie chcąc, weszłam na wskazany Kanał Sportowy i zaczęłam pobieżnie przeglądać prawie trzygodzinny materiał demaskujący jakąś panią z showbizu. Faktycznie, utwór pojawia się tam kilkakrotnie w krótkich odsłonach, będąc czymś w rodzaju muzycznego motywu, ilustrującego temat wodzącej media za nos celebrytki. Pan Krzysztof przyłożył się do roboty, to trzeba mu przyznać, zapomniał tylko zapytać mnie o zgodę.

Jednocześnie podkreśliła, że nie życzy sobie, by jej piosenki były używane do medialnej nagonki:

Szanowni państwo. Wszystkie swoje piosenki pisałam z myślą o tym, by niosły pozytywny przekaz. Nie chcę, by w jakikolwiek sposób przyczyniały się do nagonki na kogoś, kto być może ma jakieś poważne zaburzenia osobowościowe.

Na koniec wypunktowała swoje żądania, które Stanowski ma spełnić:

Oczekuję przeprosin od Krzysztofa Stanowskiego za użycie fragmentów utworu „Skłamałam” bez mojej zgody, usunięcia ich ze swojego filmu i wpłacenia odpowiedniej kwoty na rzecz wskazanej przeze mnie organizacji charytatywnej. P.S. Wszystkie prawa do moich piosenek są po mojej stronie.

Stanowski wypuścił 3-godzinny film o Janoszek! Uważa, że „aktorka” cierpi na mitomanię

Krzysztof Stanowski odpowiada na żądania Edyty Bartosiewicz

Na odpowiedź Stanowskiego nie trzeba było długo czekać – dziennikarz na swoim Twitterze zapewnił, że fragmenty piosenki zostaną usunięte. Jednocześnie nawiązał do wspomnianych przez Bartosiewicz „problemów psychicznych”:

Wprawdzie nie muszę tego robić, bo wszystko mam rozkminione, ale po pierwsze skoro Edyta Bartosiewicz tak bardzo nie chce, by jej piosenka była kojarzona z tematem zaburzeń psychicznych, to ja to szanuję, a po drugie nie chcę, by ten ważny temat był rozwadniany przez wątek absolutnie ósmorzędny (a widzę, że już niektórzy zaczęli działać w ten sposób), więc wyciszyliśmy niektóre fragmenty. Jak się plik przetworzy (co może potrwać 24 godziny), to będzie można delektować się kilkusekundową ciszą. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania Bollywoodzkiego Zera tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Stanowski ujawnia, jak wyglądał jej udział w festiwalu w Cannes. Udawała, że przyleciała helikopterem?!

pasekkozak