Sylwester Wardęga opublikował film, w którym oskarżył popularnych youtuberów o relacje o charakterze seksualnym z nastoletnimi fankami. Afera wzburzyła cały internet, ale nie tylko. W sprawę zaangażowali się również politycy i  Prokuratura Okręgowa w Warszawie, która kilka dni temu wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów wobec Stuarta B.

Adwokat o aferze Pandora Gate. Co grozi za krycie Stuu?

Czy tak bawił się Stuu kilka dni przed zatrzymaniem?

Na Tiktoku pojawiło się nagranie opublikowane przez fankę influencerki Kasi Motloch. Post został wstawiony z imprezy w ciepłym kraju. Lokalizacja nie została wskazana przez modelkę. Na pierwszych slajdach publikacji influencerka pozuje na plaży z Veronicą Bielik. Następnie możemy zobaczyć filmy z imprezy, na których dziewczyny świetnie się bawią. Jedno z ostatnich nagrań zostało wstawione z głosem, który brzmi jak głos Stuarta Burton’a. Czy to przypadek?

Stuu zatrzymany w Wielkiej Brytanii!

Oskarżony youtuber znajduje się również w kręgu niewielu obserwowanych osób na profilach influencerek. Post opublikowano 20 września. Niedługo później Stuu został zatrzymany przez widzów Sylwestra Wardęgi w Londynie. Czy tak właśnie oskarżony youtuber spędzał swoje ostatnie dni przed zatrzymaniem? Czy Veronica Bielik i Kasia Matloch wiedziały o aferze „Pandora Gate”?

Afera pedofilska na polskim YouTubie. Wardęga nagrał przerażający film o Stuu i Marcinie Dubielu

Na profilach influencerek można zauważyć, że dziewczyny często podróżują razem i śpią w tych samych hotelach. Czy Stuu również uczestniczył w wyjazdach modelek?

 

Stuart Kluz-Burton, fot. Podlewski/AKPA

Kasia Motloch

Kasia Motloch IG/kasia_kejsi

Veronica Bielik

Veronica Bielik, IG/veronicabielik

Veronica Bielik

Veronica Bielik, IG/veronicabielik

Veronica Bielik, Kasia Motloch

Veronica Bielik, Kasia Motloch, IG/kasia_kejsi

Kasia Motloch

Kasia Motloch, IG/kasia_kejsi

Veronica Bielik

Veronica Bielik; IG/veronicabielik

Stuart wpływowym influencerem

Stuart Kluz-Burton, fot. Podlewski/AKPA

Stuu, Agata Fąk, fot. Podlewski/AKPA