Nie cichnie konflikt między Seleną Gomez i Hailey Bieber, który choć zaczął się wiele lat temu, teraz przybrał kolosalne rozmiary. Obydwie panie od dawna nie ukrywają swojej niechęci do siebie nawzajem i od czasu do czasu decydują się na drobne złośliwości w stronę tej drugiej, a ich dramy w mediach śledzą fani na całym świecie. W maju 2022 roku konflikt odżył na nowo, za sprawą makijażowych nagrań, z kolei w 2023 roku Hailey zdaniem internautów miała publicznie zakpić ze zdjęć Seleny w kostiumie kąpielowym.

W lutym kolejną aferę rozkręciła nieudana laminacja brwi Seleny, a w konflikt została wciągnięta… Kylie Jenner. Obecnie stanęło na tym, że internauci zbierają masę dowodów, jakoby żona Biebera wielokrotnie próbowała dopiec Selenie Gomez. Spowodowało to również drastyczny spadek liczby obserwatorów na Instagramie Hailey Bieber. Nic z tego nie rozumiecie? Nie martwcie się, my też nie.

OMG! Tak wyglądała kilkuletnia Julia Wieniawa. Poznajecie?

Julia Wieniawa komentuje konflikt Seleny i Hailey. Źle wspomina swoje szkolne czasy

Do konfliktu między Hailey i Seleną odniosła się też Julia Wieniawa, która w relacji na Instagramie poinformowała, że na bieżąco śledzi dramę i zdecydowanie stoi po stronie Seleny. Jednocześnie Julka przyznała, że na własnej skórze przekonała się jak wygląda bycie publicznie wyszydzanym przez innych, ponieważ w gimnazjum nie dogadywała się z koleżankami:

Ja też team Selena. Aż przypomniały mi się moje dramy w gimnazjum jak koleżanki potrafiły mnie tak słabo potraktować, albo szydzić ze mnie lub innych w grupkach na korytarzu. Thanks God, że już nie chodzę do szkoły. Dziewczyny potrafią być okrutne.

Jednocześnie celebrytka przyznała, że w przypadku niektórych osób, nawet ukończenie szkoły nie pomaga w dorośnięciu i radzeniu sobie z konfliktami w inny sposób niż publiczne przepychanki i wbijanie szpili:

Ale w sumie nie trzeba być w szkole, żeby niektóre dorosłe kobiety nadal zachowywały się jak dzieci.

Jak myślicie, kogo konkretnie miała na myśli?

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

Julia Wieniawa o swojej karierze i wizerunku w social mediach: „W internecie zamieszczam PRZESIANE informacje na swój temat”

pasekkozak

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów są parą?! Spędzili razem upojny wieczór pełen pocałunków

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Adam Woronowicz, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA