Daniel M. (31 l.), syn Zenona Martyniuka, został dziś skazany na miesiąc aresztu. Sąd skazał go na miesiąc za kratkami po licznych wykroczeniach, jakich M. dopuścił się w ostatnich dniach.

Daniel Martyniuk ZATRZYMANY!

Daniel M. złamał kwarantannę

Najpierw syn gwiazdora disco-polo naraził się fukcjonariuszom policji, którzy sprawdzali, czy po powrocie z Niemiec mężczyzna przestrzega kwarantanny (miał się na niej znajdować do 19 kwietnia). M. oszukiwał policjantów – gdy ci podjechali pod jego dom, oświadczył, że nie może się im pokazać, ponieważ jest pod prysznicem. Po kwadransie policjanci zauważyli go wbiegającego do mieszkania…

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Kilka dni później, po policyjnej kontroli, Danil M. wyszedł z domu i wybrał się na przejażdżkę samochodem. Podglądali go informatorzy „Faktu”. Oni również donieśli, że tego samego dnia późnym wieczorem Daniel M. pojechał na stację benzynową łamiąc kwarantannę. W dodatku M. prowadził samochód bez prawa jazdy – to rok temu na 3 lata odebrał mu sąd.

Daniela M. za łamanie przepisów związanych z kwarantanna ukarano mandatem w wysokości 10 tys. złotych. Od M. pobrano też próbki do testów na obecność koronawirusa.

M. ma już na koncie dwa wyroki w zawieszeniu – za naruszenie miru domowego u rodziców ówczesnej dziewczyny i za atak na policjanta. Toczy się też proces dotyczący posiadania narkotyków.

Daniel Martyniuk miał dość NIETYPOWE urodziny, potem pojechał z żoną do Lichenia

Daniel M., syn Zenona Martyniuka, spędzi miesiąc w areszcie

Fakt podaje, że wynik badania na koronawirusa u Daniela M. jest negatywny. Decyzją sądu mężczyzna spędzi teraz miesiąc w areszcie. Prokuratura domagała się trzech miesięcy aresztu.

Daniel M. z żoną

Daniel M. z żoną, fot. FORUM

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Daniel M. w "Pytaniu na śniadanie"

Daniel M. w „Pytaniu na śniadanie”, fot. FORUM