Syn Zenona Martyniuka znowu na ustach wszystkich. Po półrocznej przerwie od medialnych awantur, znowu o sobie przypomniał. Parę dni temu pisaliśmy, że Daniel Martyniuk mimo powrotu z Niemiec nie poddał się kwarantannie.

Daniel Martyniuk nie przestrzega kwarantanny

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Sąsiedzi zdradzili „Faktowi„, że Daniel Martyniuk „ciągle gdzieś jeździł”. Policja nawet przyłapała go na gorącym uczynku i nałożyła na niego mandat.

Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut. W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny –  powiedział „Faktowi” nadkom. Tomasz Krupa.

Żona Martyniuka wynagrodziła sobie ciągły brak męża w domu. Zdradziła nam, co KUPIŁA (WIDEO)

Kara pieniężna nie zdyscyplinowała Daniela Martyniuka. Zaraz po tym, jak policja go skontrolowała, udał się na przejażdżkę samochodem. „Fakt” przyłapał go na gorącym uczynku, kiedy wchodził do bloku bez rękawiczek ochronnych, maseczki i wciskał kod na domofonie. Ponadto prowadził samochód bez prawa jazdy, bo trzy lata temu je sądownie stracił.

Jak podaje dzisiaj „Fakt”, syna Zenona Martyniuka został zatrzymany!

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który notorycznie łamał zasady kwarantanny i nie stosował się do wyroku sądu. Przebywa on w specjalnym areszcie dla osób z grupy ryzyka związanego z koronawirusem. Udało nam się dowiedzieć, że pobrano mu już próbki do testów, a inspektor sanitarny ukarał go mandatem w wysokości 10 tysięcy złotych – poinformował nadkom. Tomasz Krupa.

WOW! Danuta Martyniuk jak JLo! Zobaczcie jej BUTY (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

#blackandwhite #fatheranddaughter #loveforever

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.39) on

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk, Forum

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk. Fot. Instagram