Jacek Borkowski aktor znany głównie z serialu”Klan”. Nie udziela się publicznie i mało opowiada o sobie. Natomiast dzisiaj pojawił się na pierwszych stronach gazet.

Jacek Borkowski jest gejem?

Jacek Borkowski z żoną Magdaleną Borkowską – miłość od pierwszego wejrzenia

Jacek Borkowski na łamach „Faktu” przyznał się, że oszukał kościół. W rozmowie z tabloidem wspomniał o unieważnieniu małżeństwa z pierwszą żoną, Elżbietą Jasińską:

Moja była żona bardzo starała się o rozwód kościelny. Mnie na tym nie zależało, bo jestem niewierzący. Pamiętam, że te procedury bardzo długo trwały. Dostaliśmy rozwód kościelny po siedmiu czy ośmiu latach od rozwodu w sądzie. Pamiętam, że żona żona zadzwoniła do mnie i zapytała, co może napisać w uzasadnieniu. Stwierdziłem, że może napisać co chce, a najlepiej niech napisze, że jestem gejem, to od razu dadzą nam ten rozwód. Dobrze to załatwiła, skutecznie. Nigdy nie myślałem, że taki rozwód będzie mi potrzebny, a jednak się przydał, bo z moją drugą żoną Magdą wziąłem ślub kościelny – powiedział we „Fakcie”. 

Jacek Borkowski pisze do żony

Jacek Borkowski nie miał szczęścia w miłości. Najpierw był z aktorką Elżbietą Jasińską, potem wziął ślub cywilny z Katarzyną – doczekali się córki Karoliny. Po raz trzeci wziął ślub z Magdaleną Gotowiecką, którą pochował cztery lata temu (cierpiała na białaczkę).

Jacek Borkowski wspomina ostatnie chwile żony

Magdalena Gotowicka i Jacek Borkowski. Fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Borkowska i Jacek Borkowski.. Fot. Podlewski/AKPA