Julia Wieniawa (22 l.) chętnie pokazuje fragmenty ze swojego życia prywatnego na Instagramie. Nie brakuje tam fotek z jej partnerem Nikodemem Rozbickim, czy zdjęć z mamą. Aktorka rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swojego ojca. Konrad Wieniawa-Narkiewicz założył konto na Instagramie i dodał zdjęcie z córką.

Julia Wieniawa pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Ojciec Julii Wieniawy założył konto na Instagramie

Julia Wieniawa jest w stałym kontakcie z fanami i chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Często publikuje fotki z mamą, która przy okazji jest również jej menadżerką. Rodzice aktorki są po rozwodzie – jej tata jest uznanym artystą plastykiem. Niedawno założył konto na Instagramie i pochwalił się zdjęciem z córką.

Julia Wieniawa jest córką znanego artysty – kim jest jej ojciec?

Julka ma bardzo dobre relacje z tatą. Swego czasu dodała na Insta Story zdjęcie z ojcem i zdradziła, że świętują jego urodziny. Fani natychmiast wypatrzyli między nimi podobieństwo.

Ojciec Wieniawy do tej pory nie miał Instagrama, ale postanowił to zmienić. Na profilu publikuje artystyczne zdjęcia swoich prac, czy fragmenty z życia prywatnego. Pojawiła się nawet fotka z partnerem Julki – Nikodemem Rozbickim.

Internauci w komentarzach przyznali, że Julia Wieniawa jest bardzo podobna do ojca. Nie szczędzili również komplementów na temat wyglądu Konrada Wieniawy-Narkiewicza.

  • Bardzo podobni.

  • Super rodzinka.

  • Bardzo pan przystojny.

  • Uroczo – czytamy.

A Wy, widzicie podobieństwo?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa świętuje pół roku związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa z mamą w strojach swojej marki. Podkreśla, że zdjęcia są BEZ RETUSZU: „Moja najlepsza przyjaciółka”

Julia Wieniawa z mamą i młodszą siostrą Wiktorią wybrały się na spektakl (ZDJĘCIA)