Tatiana Okupnik (41 l.) od jakiegoś czasu opowiada swoim obserwatorom o trudnej ciąży, porodzie, pokazała także zdjęcia swojego ciała, które było opuchnięte po przyjściu dziecka na świat. Internautki pytały ją o to, jaki ma stosunek do kobiet, takich jak Anna Lewandowska, które zaledwie kilkanaście dni po urodzeniu swojej pociechy, prezentują niemal płaski brzuch. Wokalistka postanowiła to skomentować.

Tatiana Okupnik pokazała MOCNE zdjęcia zrobione po porodzie: Ciągle próbuję dojść do formy

Tatiana Okupnik o zdjęciach płaskiego brzucha Anny Lewandowskiej po porodzie

Tatiana Okupnik wyznała, że wygląd jej ciała był wynikiem błędu lekarskiego.

Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy.

Kobiety w komentarzach dziękowały piosenkarce za ten post. Pytały również o to, co sądzi o pokazywaniu płaskiego brzucha niedługo po porodzie – nie każda kobieta tak szybko wraca do formy, więc takie zdjęcia mogą wpędzać w kompleksy.

Pytacie, czy widziałam już zdjęcie brzucha Ani Lewandowskiej i czy nie myślę, że takie zdjęcia wywołują kompleksy u innych kobiet, albo mogą spowodować nawet ich depresję. Pierwszy raz odpowiem na coś takiego. Po pierwsze uważam, że to co robi Ania jest cudowne, nie tylko motywuje dziewczyny, podkreśla rolę sportu i diety w naszym życiu i zgadzam się z nią w 100%. Po drugie pokazała nam swoją prawdę i miała do tego pełne prawo, pokazuje nam, że tak może być. Ale skoro mamy Dzień Mamy, to warto byłoby zacząć mówić głośno, że nie ma jednego modelu mamy, macierzyństwa, wszystkie jesteśmy różne i ja postanowiłem zamieścić moje zdjęcia, moją prawdę – powiedziała.

Tatiana Okupnik o DEPRESJI w czasie ciąży: wkurzało mnie, że czułam ruchy

Wyznała, że u niej wyglądało to zupełnie inaczej niż u Ani.

Odżywiałam się dobrze w ciąży, ćwiczyłam, oczywiście nie w takim zakresie jak Ania, bo ja jestem wokalistką a nie sportsmenką, ale ćwiczyłam. (…) Podano mi za dużo kroplówek, poród był okrutny. (…) Dojście do formy, by zacząć się myć, zajęło mi to około miesiąca. Te zdjęcia to wersja lajtowa. Moi bliscy pousuwali inne zdjęcia, bo uznali je za obrzydliwe. (…) Nie chcę współczucia. Nie chce porównywać moich zdjęć ze zdjęciem Ani.

Tatiana Okupnik o KOSZMARNYM porodzie. „Położna i lekarka masowały moje krocze…”

Okupnik podkreśla, że nie każda kobieta może tak szybko dojść do formy i jest to całkowicie normalne.

Wiem, że jest masa dziewczyn, które nie dojdą do siebie tak szybko jak Ania. Wiem, że Ania się nie obrazi, jak powiem, że takie macierzyństwo w stylu glamour, że dziewczyna szybko dochodzi do siebie i wygląda jak milion dolarów, zdarza się rzadko. Większość kobiet będzie dochodziła do siebie dłużej. Nie chciałabym, żeby takie zdjęcia powodowały, że niektórzy będą przeświadczeni, że to jest norma. To nie jest norma, to są pojedyncze przypadki.

https://www.facebook.com/tatianaokupnikofficial/videos/276602150192325/?__xts__[0]=68.ARDVRW9FF7JbT0_KIesDwUizK4BJKO6LxU9WzAXOV2GsBvL1xtr3SXQHsI0xsl15RVEWfGxT0xOABwWCO0A0tjKEo-0O1M8Fgu2C9xoprxxgEv6wj5sShuCBV28XJDCwAo4VPBKyGlv392DoRoQuGC-y9d1bHPnbGvM9CByl7e3OzhJ5EMXdD1w-uoo3HWzcLAEgMjXlclS5hJ22ZFYjeoUhwJANGblsUHXgXG5LmOF4zRfmiYihlbM2KImvhxg2xGP21UcbeTuA90qqrhc9Mvq5axMgzDoqEQzASvwbMGks098w3_eW2ZOq6EymFzphnEIxhQnJj7JsGBD2WnSEy494g9IW9KW8fFwcaw&__tn__=-R

 

 

Brzuch Anny Lewandowskiej 17 dni po porodzie:

https://www.instagram.com/p/CAmk-t-BPwt/

Tatiana Okupnik na scenie

Tatiana Okupnik na scenie fot. Podlewski/AKPA

Tatiana Okupnik podczas meczu

Tatiana Okupnik podczas meczu fot. AKPA/AKPA