To się nazywa wpadka! Podobno Meghan Markle (41 l.) osobiście napisała do Taylor Swift (33 l.), prosząc gwiazdę o bycie gościem w jej podcaście „Archetypes”, ale prośba ta została odrzucona. W bardzo wymowny sposób.

Królowa Camilla wbiła szpilę Meghan Markle

Według amerykańskiego magazynu biznesowego Wall Street Journal Taylor Swift odrzuciła zaproszenie i nawet nie zadała sobie trudu, by sama odpowiedzieć na prośbę księżnej Sussex. Zamiast tego ktoś z teamu piosenkarki odpowiedział na list w jej imieniu. Według amerykańskich dziennikarzy było to wręcz odczytane jako „obraźliwe”.

Już nie ma szans na ponowne spotkanie gwiazd przed mikrofonem w studio Spotify, gdyż Meghan Markle ogłosiła na początku tego miesiąca, że ona i jej mąż, książę Harry, rozstali się ze Spotify zaledwie 3 lata po podpisaniu umowy o wartości 20 milionów dolarów.

Taylor Swift zdissowała księżna Sussex

Ponadto dziennikarz The Post skomentował, że pomimo tego, że podcast „Archetypes” osiągnął szczyt list przebojów w zeszłym roku, książęca para nie wyprodukowała wystarczającej ilości treści, aby uzasadnić wysoką cenę umowy ze Spotify.

Meghan Markle udawała, że przeprowadza wywiady do podcastu

Meghan często prosiła o zmiany na późnym etapie procesu edycji, czasami rekrutując wysoko postawionych dyrektorów Spotify, by zajmowali się zmianami. Ponadto ci byli podobno zirytowani ilością czasu, jaką Markle potrzebowała na opracowanie pomysłu na „Archetypes”, a następnie zebranie zespołu produkcyjnego. W międzyczasie książę Harry miał wymyślić własny podcast… niestety przez 3 lata mu się to nie udało.

Taylor Swift Fot.  EDUARDO MUNOZ / Reuters / Forum

Taylor Swift

Fot.Forum/Mega Agency

Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum