W czwartek, 25 października odbyła się konferencja gali Clout MMA. To będzie druga odsłona gali freak figtowej, której twarzami są Sławomir Peszko i Lexy Chaplin.

Caroline Derpieński świętuje wieczór panieński w Miami! Celebrytka bawi się w stroju kąpielowym

Caroline Derpienski i Laluna na Clout MMA

Podczas ostatniej konferencji niespodziewanie pojawiła się otoczona ochroniarzami Caroline Derpienski. Niestety jej wejście nie było niczym Hollywoodzka gwiazda, a raczej celebrytka owiana złą sławą. Publiczność zaczęła gwizdać, kiedy zapowiedziano Derpienski:

@pseudonim_borys #carolinederpienski #carolinederpienskimma #mma ♬ Laughing – Gianluca Marino

Patricia Kazadi zachwycona Caroline Derpieński?! „Super inteligentna laska” (WIDEO)

Celebrytka z Miami została zaproszona na galę, aby zadać kilka kąśliwych pytań zawodnikom m.in. zapytała Lalunę o chodzenie w podróbkach.

Nie gniewaj się na mnie, ale muszę zadać te pytania. Jak ty możesz tytułować się „Królową życia” i chwalić się, że chodzisz w podróbkach? – zapytała Derpieński.

Caroline Derpienski o Pandora Gate! „Nagle afera na całą Polskę”

Podczas Face to Face Laluna wyzwała ją na pojedynek: „Co to jest, że ja coś mówię, a ona mi przerywa. Przyszliście tu z nią i pozwalacie sobie na to, że ona jest królową? (…) Z ciebie żadna królowa dollarsowa”. 

@thebestshotyy Laluna Kontra Caroline Derpiński 😱 #cloutmma #laluna #carolinederpienski #popularne #dlaciebie #viral #flypシ #fyyyyyyyyyyyyyyyy ♬ dźwięk oryginalny - 🎲TheBestShoty🎲
@sportowytemat Laluna jedzie po Caroline Derpieński 😳 #carolinederpienski #cloutmma #konferencja #walka #freakfight #viral #laluna #dc ♬ dźwięk oryginalny - sportowy temat