Historia miłości Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego jest szalenie burzliwa. Niemal od samego początku para zmagała się z wieloma kryzysami, które prędzej czy później udawało jej się załagodzić. Ostatni jednak był na tyle poważny, że rodzice 4-letniego Frysia postanowili się rozstać. 29-latka pozostała singielką, a 42-latek pobiegł w ramiona Dagmary Bryzek. Niemniej jednak uczucie influencerki i aktorka było na tyle silne, że po kilku tygodniach nastąpił romantyczny come back.

Marcela Leszczak POTWIERDZA nam powrót do Michała Koterskiego! „Nie będę z ludzi robiła niepoważnych”

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się!

W listopadzie ubiegłego roku pojawiły się plotki, że Marcela i Misiek wrócili do siebie. Para na początku nie potwierdzała tych doniesień, jednak z czasem przestała ukrywać przed światem swoje uczucie. Na Instagramie tych dwoje znowu zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia i relacje.

Zakochani zdecydowali się także uczcić Nowy Rok w Dubaju. Swoim fanom serwowali nie tylko sprawozdanie z wycieczki, lecz także… informację o (drugich) zaręczynach!

Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? 1.01.22 – napisała Marcela pod zdjęciem.

W komentarzach od razu pojawiło się morze gratulacji i życzeń. Myślcie, że tym razem skończy się na ślubnym kobiercu? Tak czy inaczej – kozaczek.pl życzy dużo miłości i szczęścia!

Marcela Leszczak, fot. Instagram @marcelamargerita

Marcela Leszczak, fot. Instagram @marcelamargerita

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski Fot. Kurnikowski/AKPA