Najnowszy odcinek „Top Model” rozpalał zmysły. Modele mieli za zadanie wykonać niezwykle romantyczne i pociągające zdjęcia, na których musieli oczarować oceniających ich jurorów. Emocje sięgnęły zenitu gdy pojawili się ich bliscy. Kto pożegnał się z programem?

Uczestnik Top Model JEST PROFESJONALNYM MODELEM? Brał także udział w REALITY SHOW

Top Model – zmysłowe sesje we dwoje

Odcinek rozpoczął się od wizyty uczestników 9 edycji „Top Model”. Nie zabrakło również zwyciężczyni 7. edycji Katarzyny Szklarczyk, czy Dawida Woskanina, który wygrał 8. edycję. Pojawiła się również Klaudia El Dursi i Jakob Kosel. Przed uczestnikami domu modelek stanęło spore wyzwanie.

Czułem, że będziemy łączeni w pary, ale nie wiedziałem, że będą tak intensywne sceny – powiedział Ernest.

Gracja Kalibabka z „Top Model” ma prawie 30-tkę rodzeństwa. Zdradziła, czy ma z nimi kontakt

Klaudia El Dursi nie ukrywała, że jest oczarowana Mariuszem. Czuć było między nimi sporą chemię, świetnie odnaleźli się w swoich rolach. Mariusz szczerze przyznał, że kilka razy w życiu przeżył zakochanie. 

Finalista poprzedniej edycji, Staszek Obolewicz towarzyszył Karolinie podczas romantycznego śniadania. Zwyciężczyni złotego biletu najnowszej edycji, Weronika wystąpiła w parze z Jakobem Koselem.

Jakob przyznał, że Weronika jest bardzo skryta, ale ma wszystkie predyspozycje, by wygrać ten program.

Dominic z odcinka na odcinek coraz częściej podkreśla, że Patrycja bardzo mu się podoba i według niego jest najładniejszą dziewczyną w domu. Nie ukrywał, że jest zazdrosny – że to Hubert jej partneruje.

Patrycja przełamała się mimo wstydu. Dodała, że na randce była 4 razy w życiu. Nawet Marcin Tyszka przyznał, że czuł jak między nimi lecą iskry. Najgorętszą modelką na sesji była Patrycja i wygrała pierwsze zadanie.

Najlepsze zdjęcie z uczestników należało do Mariusza.

Top Model – kto pożegnał się z show?

Maja przeszła drobne załamanie i chciała opuścić program. Z płaczem dodała, że nie czuje się piękna. Zabolała ją przegrana z Patrycją. Drugim zadaniem było wykonanie sesji zdjęciowej w obronie ochrony zwierząt. Najlepszym duetem okazał się Michał i Karolina.

Finałowym zadaniem była sesja z ukochanymi uczestników. Bliscy modelek i modeli kompletnie ich zaskoczyli, chyba nikt nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Dominic nie mógł spotkać się z mamą, która z powodu koronawirusa nie mogła przylecieć do Polski. Skontaktowała się z nim przez kamerkę.

Kolejnym zaskoczeniem było pojawienie się Małgorzaty Rozenek wraz z mężem.

Radosław Majdan ma koronawirusa. Były piłkarz jest hospitalizowany

Małgorzata była bardzo krytyczna. Skrytykowała Maję i przyznała, że kompletnie nie widzi jej w roli modelki. Przy ocenie Łukasza zrobiło się nerwowo. Nie zgodził się z Joanną Krupą, której nie przypadło do gustu jego zdjęcie.

Najlepsze zdjęcie należało do Mariusza, a program opuścił Łukasz.

Oglądaliście najnowszy odcinek?

Zgadzacie się z werdyktem jurorów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Uczestnik „Top Model” po kolejnej operacji oka: „Mam nadzieję, że ten rozdział mam za sobą”

Widzowie „Top Model” zadowoleni z werdyktu jury. Zdradzają, kto następny powinien odpaść

TOP MODEL: Ostry dyżur, „babskie jęki” Ernesta i reklama leku na kaca. Kto trafił do top ten?