Dzisiejszy odcinek Top Model miał na celu wyłonienie dziesiątki, która trafi do kolejnego etapu. Tradycyjnie już były emocje, rodzinne dramaty a nawet wizyta w szpitalu.

„Top Model”. Zgadzasz się z Karoliną Pisarek, która wytknęła Mai ciągłe wymówki ?

Top Model – kto odpadł z programu

Tym razem uczestnicy mieli okazję uczyć się od najlepszych, gdyż wśród zaproszonych gości znalazła się Anna Jagodzińska, czyli pierwsza Polka, która znalazła się na okładce amerykańskiego Vogue’a oraz znana na całym świecie Patrycja Piekarska. Walczący o tytuł top modelki lub modela musieli wykazać się niezwykła sprawnością fizyczną.

Uczestnicy mieli także okazję porozmawiać z najbliższymi, dając upust emocjom i tęsknocie, których najwyraźniej się nie spodziewali. Choć producentem wyraźnie zależy na romansie Patrycji i Dominica, ta wyraźnie oświadczyła, że woli błękitnookich blondynów, do których Dominic z pewnością się nie zalicza.

W pierwszy zadaniu modele zostali zaproszeni do udziału w sesji promującej najnowszy zapach Naomi Campbell. Trudność polegała na tym, że sesja odbywała się dosłownie w powietrzu – uczestnicy byli podwieszeni na szarfach gimnastycznych. Do zadania przystępowali w parach: Maja i Mariusz, Gracja i Łukasz, Mikołaj i Weronika oraz Karoliny wraz z Ernestem, który wyraźnie nie dawał sobie rady z zadaniem. Dziewczyny z zespołu uznały jego trudności za „babskie jęki” i zwróciły uwagę na to, że Ernest często nie może sobie poradzić z zdaniami. Najlepiej poradził sobie duet Weronika i Mikołaj. Wygrali bony na 2 tys. złotych do wykorzystania w perfumerii oraz udział w realnej kampanii marki.

Internauci NIE chcą Gracji w programie „Top Model”: Zachowanie poniżej wszelkiej krytyki

Następne wyzwanie polegało na przejściu po wybiegu zalanym wodą. Co ciekawe, panowie musieli wystąpić na obcasach. Zadanie skończyło się wyjątkowo nieszczęśliwie dla Mai, która upadła. Bolesny wypadek stał się nie tylko pretekstem do opowiedzenia o endoprotezach mamy, ale okazał się na tyle poważny, że po wysłuchaniu opinii jurorów Maja musiała udać się na ostry dyżur. Ostatecznie okazało się, że jest to powierzchowny uraz biodra. Na wybiegu najlepiej poradzili sobie Weronika, Gracja i Ernest, których Katarzyna Sokołowska zaprosiła do udziału w pokazie Roberta Kupisza.

Finałowe zadanie polegało na nakręceniu filmiku promującego odzież sportową na siłowni. Byli wspierani przez Zdaniem Marcina Tyszki Łukasz wypadł w tym zadaniu wypadł komiczne. Charakterystyczny model zwierzył się Dominicowi, że czuje się totalnym „przegrywem”. Choć wyczyny Patrycji nie wzbudziły zachwytu jurorów – o czym powiedzieli wprost – to chronił ją immunitet. Ostatecznie z programu odpadła Gracja.

Uczestnicy „Top Model” już po rozbieranych sesjach. Zawstydzona Julia Wieniawa: „Nie mogę na to patrzeć”

Zgadzacie się z takim werdyktem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)