Ulubiona para show biznesu prawdopodobnie właśnie powiedziała sobie sakramentalne „tak” podczas wizyty w Las Vegas. Wszystko wskazuje na to, że Travis Barker i Kourtney Kardashian są małżeństwem. Jakie są na to dowody?

Travis Barker dał córce Kourtney Kardashian najsłodszy prezent urodzinowy

Wszystko wina stylisty fryzur Kardashianek, a raczej jednego z wielu stylistów fryzur Kardashianek. Glen Coco wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie pary z hotelu w Las Vegas. Trzymają się za ręce, a Travis patrzy się na swoją wybrankę ze znaczącym uśmiechem.

„Teraz rozumiem, czemu ludzie żenią w Las Vegas. Nie ma nic lepszego niż miłość i dobra zabawa”, podpisał fotografię, dorzucając emotikony serca i kaplicy.

 

Jednak to nie jedyny dowód. Córka Travisa Barkera, Alabama Barker napisała na swoich social mediach pod ich wspólnym zdjęciem „Kochani, tak się cieszę z waszego szczęścia”. Alabama wielokrotnie okazywała, jak bardzo uwielbia związek ojca z gwiazdą reality show „Z kamerą wśród Kardashianów”.

Kourtney Kardashian wzięła ŚLUB?! Zdradziło ją jedno zdjęcie

Żadne z potencjalnych małżonków nie skomentowało sytuacji i burzy w social mediach, mimo że amerykańskie media uderzyły do agentów, przedstawicieli i agencji PR’owych zajmujących się sprawami medialnymi pary. W eterze cisza. Ciekawe czy ta plotka okaże się prawdą, jak myślicie?

Kourtney Kardashian obejmuje Travisa Barkera

Kourtney Kardashian obejmuje Travisa Barkera fot. / The Mega Agency / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce.

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce. Fot.Forum/X17.