Wczoraj odbył się finał pierwszej edycji randkowego show „40 kontra 20”. Dwudziestolatki i czterdziestolatki zabiegały o względy dwóch przystojniaków: Roberta i Bartka. Bartek wybrał Patrycję – jak obecnie wygląda ich relacja?

Angela i Arsen z „Love Island” się rozstali: „Coś się kończy, coś zaczyna”

Bartek i Patrycja z „40 kontra 20”

Robert Kochanek zakończył show z 25-letnią Kingą. Bartek natomiast zauroczył się w Patrycji, chociaż ich relacja nie należała do najłatwiejszych. Dziewczyna w programie pokazała swój charakter i zdarzało jej się testować cierpliwość singla. On nie pozostawał jej dłużny, ale śledząc ich przygodę, nikogo to nie dziwi, że wybrał ją na swoją partnerkę.

Już po finale okazuje się, że para jest razem! Patrycja zdradziła dla „Kozaczka”, jak teraz wygląda ich związek. Niestety, są w relacji na odległość.

Nasza relacja jest chwilowo na odległość, ale staramy się spotykać jak najczęściej, czasami w Polsce, czasami w Berlinie, a za parę tygodni w Londynie. Nie jest to łatwe, ale w programie tez bywało ciężko, wiec jak tam daliśmy rade wytrwać to i tutaj damy. Tym bardziej ze dzwonimy do siebie codziennie, każdy wieczór spędzamy na video, oglądamy razem filmy, jemy kolacje, wiec póki co jest bardzo dobrze.

Mamy dla Was też kilka prywatnych fotek zwycięskiej pary. Kibicujecie im?

Instagram Patrycji

Instagram Bartka

Patrycja i Bartek z „40 kontra 20”

Patrycja i Bartek z „40 kontra 20”

Patrycja i Bartek z „40 kontra 20”

Patrycja i Bartek z „40 kontra 20”