W miniony piątek na antenę Polsatu wrócił „Taniec z Gwiazdami”, który w marcu został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa. Uczestnicy i tancerze wrócili ze zdwojoną siłą i dali popis na parkiecie. Choć taneczne show dopiero co zostało wznowione, nie wiadomo czy jeden z uczestników zatańczy w nadchodzącym odcinku.

Edyta Zając opowiedziała o trudnym czasie i ROZWODZIE

Sylwester Wilk trafił do szpitala

Na stronie Polsatu możemy przeczytać, że już miniony występ Sylwestra stał pod znakiem zapytania. „Miejsce po amputowanej nodze tak bardzo zostało przeciążone, że sportowiec nie mógł włożyć protezy. Dodatkowo ból był bardzo silny. Nie myśląc zbyt długo, pojechał do protetyka, który dopasował mu protezę”. Sylwestrowi udało się zatańczyć z Hanną Żudziewicz, ale kilkanaście godzin po występie noga sportowca bardzo spuchła, a jego stan zdrowia jest bardzo poważny.

Sylwester Wilk kilkanaście godzin po występie w programie trafił do szpitala. Jego stan okazał się bardzo poważny. „Trafiłem w sobotę do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale nadal jest opuchnięta. Czekam na informacje co dalej” – poinformował 7 września. Sylwester po raz kolejny pokazał, że jest prawdziwym wojownikiem i będzie walczył dalej! Mocno trzymamy kciuki za Jego powrót na parkiet i życzymy dużoooo zdrowia! – czytamy na instagramowym profilu programu.

We wtorek Sylwester, na własne życzenie, opuścił szpital i wrócił do treningów. Nie ma jednak pewności, że w piątek pojawi się na parkiecie.

ZOBACZ TEŻ:

Tak PŁAKAŁA Julia Wieniawa, gdy zawieszono Taniec z gwiazdami – na szczęście znalazła sposób na tęsknotę za show

Wow! Iwona Pavlović w tej FRYZURZE jest nie do poznania! I jeszcze ten strój i okulary

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na parkiecie

Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk/fot. AKPA

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk tańczą

scena z: Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk w "TzG"

Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk/fot. AKPA