Blanka Lipińska zasłynęła dzięki swoim powieściom erotycznym, ale szybko pokazała, że nie boi się nowych wyzwań. Po książkach przyszedł czas na film „365 dni” – ekranizację powieści Lipińskiej. Teraz możemy zobaczyć pisarkę w innej roli – została prowadzącą show „Tylko Jeden”.

Blanka Lipińska w programie „Tylko jeden”

Blanka Lipińska o roli prowadzącej. „Jestem krytyczna wobec siebie”

Okazuje się, że nie wszystkim uczestnikom przypadła do gustu. Piotr „Leda” Walawski sparodiował codzienny tekst Blanki Lipińskiej pojawiający się na jej „storkach” – „Dzień dobry kochani, to będzie piękny dzień”.

Przyznaje, że żaden z dni, który rozpoczęła w taki sposób Blanka Lipińska w programie, nie był udany. Dodaje też, że niesmak do „orzeszków”, jakimi raczyła ich nazywać prowadzącą, pozostanie z nim na lata.

Blanka Lipińska i Baron kupili nawet te same MASECZKI na twarz. Niezwykle eleganckie

Czy Piotr jest rozgoryczony po ostatniej przegranej w walce półfinałowej? Czy ten filmik jest wstępem do większej krytyki programu, może doczekamy się jakiś pikantnych szczegółów zza kulis? A może po prostu Leda kolejny raz stracił panowanie nad sobą, jak to miało miejsce przy zbijaniu wagi w programie, podczas którego rozbił kamerę?

Blanka Lipińska nie planuje na razie wspólnego domu z Alkiem Baronem