Batalia sądowa pomiędzy Johnny Depp’em (57 l.) a jego byłą żoną Amber Heard (34 l.) w dalszym ciągu trwa. Na światło dzienne zaczęły wychodzić mroczne fakty z ich małżeństwa – informowaliśmy, że aktor pojawił się wczoraj w sądzie w Londynie. Nie zabrakło również jego byłej żony. Depp na rozprawie opowiedział o obrzydliwych szczegółach z ich pożycia w sypialni – nie uwierzycie o co ją oskarżył!

Johnny Depp walczy w sądzie z „The Sun”. Pojawił się w sądzie z byłą żoną

Johnny Depp wyjawił obrzydliwe szczegóły z życia erotycznego jego i Amber

Johnny Depp i Amber Heard rozwiedli się w 2017 roku po długiej i burzliwej batalii sądowej. Ex małżonkowie rozstali się atmosferze skandalu i mimo, że od ich rozwodu minęło tyle czasu, to w dalszym ciągu piorą publicznie brudy z małżeństwa.

Johnny Depp założył konto na Instagramie. Fani są zaniepokojeni jego pierwszym postem

Amber oskarżyła męża o znęcania się fizyczne i opublikowała zdjęcie posiniaczonej twarzy w social mediach. Z kolei aktor przekonuje, że była żona uknuła z przyjaciółmi przeciwko niemu spisek, który miał na celu go pogrążyć i zniszczyć karierę.

Do sieci trafiło kolejne nagranie z bójki Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Prawnik aktora przekonuje, że wszystko było zaplanowane

Depp w sądzie nazwał byłą żonę „narcystyczną socjopatką” i wyjawił krepujące szczegóły na temat ich życia erotycznego.

Jak podał do informacji portal „Daily Mail” Amber lub ktoś z jej bliskiego otoczenia miał wypróżnić się w ich małżeńskim łóżku. Podobno aktorka nie widziała w pozostawieniu kału w pościeli nic złego, mało tego uznała defekacyjny incydent za zabawny żart. Johnny przyznał, że ta sytuacja pomogła mu zrozumieć, że chce rozwodu.

Johnny Depp i Amber Heard gdy byli małżeństwem.

Johnny Depp z ówczesną żoną Amber Heard . Fot.Forum.

Byli małżonkowie cały czas obrzucają się oskarżeniami – jednak nie do końca wiadomo, kto tak naprawdę uknuł tę intrygę. Jedno jest pewne, mimo trudnego i medialnego rozwodu trudna przeszłość w dalszym ciągu się za nimi ciągnie.

Myślicie, że dramaty związane z ich małżeństwem w końcu ucichną?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Johnny Depp POZYWA Amber Heard i twierdzi, że ZDRADZAŁA go z Elonem Muskiem

Johnny Depp ma nowy tatuaż – pamiątkę po Amber Heard

Szczere wyznanie Amber Heard: Myślałam, że zniszczy mi to karierę

Johnny Depp wychodzi z sądu w Londynie.

Johnny Depp wychodzi z sądu w Londynie. Fot.Forum/Mega Agency.

Johnny Depp wychodzi z sądu w Londynie.

Johnny Depp wychodzi z sądu w Londynie. Fot.Forum/Mega Agency.

Johnny Depp na ściance.

Johnny Depp na ściance. Fot.Forum.